دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ ۲۸ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایشگاهی از آثار نقاشی داریوش هوشمند با عنوان «جادوی رنگ‌ها» در گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.
نمایشگاهی از آثار نقاشی داریوش هوشمند با عنوان «جادوی رنگ‌ها» در گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، در این نمایشگاه که از روز جمعه ۸ مهر، ساعت ۱۴، در گالری شماره ۱ این مجموعه بازگشایی می‌شود، ۸۰ تابلو از آثار داریوش هوشمند در قالب آبستره‌هایی شاعرانه از طبیعت در معرض دید هنردوستان قرار خواهد گرفت.

داریوش هوشمند در سال ۱۳۱۴، در شهر بابل، دیده به جهان گشود. بعد از گذراندن دوران دبستان و دبیرستان در زادگاهش، دوره پزشکی را در شهر تبریز به اتمام رساند و پس از آن جهت تکمیل تحصیلات، به آمریکا مهاجرت کرد. او در آمریکا هنر نقاشی را دنبال نمود و تکنیک‌های مختلفی را تجربه کرد، تا امروز که کارهای اخیر او با جوهرهای رنگی (اکولین) بر روی مقوایی مخصوص ادامه دارد. او فضای خیال‌انگیز نقاشی را به شکل غریزی از دوران کودکی آموخت و در فرآیند شکل‌دهی و یافتن زبانی مخصوص خویش، از مکاتب و تکنیک‌های متعددی بهره جسته است. ثمره تمامی این سال‌ها تابلوهای شگفت انگیزی است که در نمایشگاه‌های آمریکا و خارج از آن به نمایش درآمدند.

جادوی رنگ‌ها، دومین نمایشگاه انفرادی داریوش هوشمند است که در ایران برگزار می‌شود. این نمایشگاه به مدت یک هفته، تا ۱۵ مهر، هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۷ و در روز جمعه (۱۵ مهر) از ساعت ۱۴ تا ۱۷ میزبان علاقمندان خواهد بود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..