چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر اسماء‌الحسنی از ششم اردیبهشت در فضای مجازی برگزار می‌شود.
شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر اسماء‌الحسنی از ششم اردیبهشت در فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش هنرمندنیوزو به نقل از روابط عمومی نمایشگاه اسماء‌الحسنی، شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر اسماء‌الحسنی که قرار بود با همکاری خانه هنرمندان ایران در دو گالری ممیز و زمستان برگزار شود، به منظور رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و مقابله با ویروس کرونا، آثار خود را از ششم اردیبهشت و همزمان با ماه مبارک رمضان در فضای مجازی نمایش می‌دهد.

همچنین آیین‌های افتتاحیه و معرفی برگزیدگان این رویداد که قرار بود ابتدای ماه مبارک رمضان در تالار جلیل شهناز برگزار شود، لغو شد و در صورت وجود شرایط مناسب، ایمن و بی خطر، همزمان با عید سعید فطر برگزار خواهد شد. در غیر این صورت نتایج داوری از طریق رسانه‌ها و وب سایت نمایشگاه به اطلاع عموم می‌رسد.

در این دوره از نمایشگاه جایزه بهترین اثر از نگاه مخاطبان به پوستری تعلق می گیرد که در اینستاگرام بیشترین تعداد لایک را به خود اختصاص دهد. مجموع آثار منتخب هیات داوران و راه‌یافته به این دوره از نمایشگاه نیز ۴۴ پوستر است که در صفحه اینستاگرام نمایشگاه منتشر می‌شوند.

جوایز برگزیدگان دوره شانزدهم نمایشگاه، دیپلم افتخار و مبلغ ۵۰ میلیون ریال برای نفر اول، دیپلم افتخار و ۳۰ میلیون ریال برای نفر دوم و دیپلم افتخار و مبلغ ۲۰ میلیون ریال برای نفر سوم است.

همچنین اهدای پنج تقدیرنامه و مجموع مبلغ ۵۰ میلیون ریال به پنج طراح برگزیده نمایشگاه (هر هنرمند ۱۰ میلیون ریال) از سوی هیات داوران با اهداف تشویقی و انگیزشی درنظر گرفته شده است.

جایزه غیرنقدی بهترین اثر از نگاه مخاطب نیز تا پایان ماه مبارک رمضان از طریق آرای کاربران صفحه اینستاگرام نمایشگاه مشخص خواهد شد.

نشست انتخاب آثار و داوری شانزدهمین نمایشگاه حروف‌نگاری پوستر اسماء‌الحسنی نیز ۱۵ بهمن‌ماه ۹۸ با حضور سیدحسن موسی زاده، سیدحمید شریفی آل هاشم و کوروش پارسانژاد برگزار و برگزیدگان انتخاب و مشخص شدند.

شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر اسماء‌الحسنی با سازماندهی پایگاه اینترنتی طراحان مستقل ایران «تودی پوسترز» برگزار می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..