جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ۱ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به همت گروه هنری محیا محمدی:

نمایشگاه «ذهن بی ذهنی» روز ١٣ اسفند١۴٠٠ به همت گروه هنری محیا محمدی در گالری «پنج پنج» افتتاح خواهد شد.
نمایشگاه «ذهن بی ذهنی» روز ١٣ اسفند١۴٠٠ به همت گروه هنری محیا محمدی در گالری «پنج پنج» افتتاح خواهد شد.

به گزارش هنرمندنیوز، نمایشگاه «ذهن بی‌ذهنی»، با حضور جمعی از هنرجویان رشتۀ نقاشی در گالری «پنج پنج» از ۱۳ اسفندماه، میزبان علاقه‌مندان به هنر خواهد بود.

در این نمایشگاه آثار هنرمندانی چون آیدا اسدی غیاثوند، اعظم طهماسب پور، حدیث ایران نژاد، دینا یاوری رامشه، ریحانه علی پور، سیما واحدی فرد، سبا بیات، صدیقه حقانی، طوبی ملائی، فاطمه صابری امیری، مهتاب غلامی فسقندیس، مهرسا رحیمیان اشکور، مبینا تهرانی تاج، مبینا اسدی، مهشاد اسدی غیاثوند، نسرین قاضی نوری، ناهید عبادانی، نرگس یامی و یلدا گوگانی از هنرجویان رشتۀ نقاشی محیا محمدی به نمایش در می آید.

نمایشگاه «ذهن بی ذهنی» با برگزاری آئین افتتاحیه در ساعت ١٣ تا ١۵ روز جمعه ١٣ اسفند ماه، در شعبۀ یک نگارخانۀ «پنج‌ پنج» به نشانی تهران، خیابان پاسداران، خیابان نگارستان هفتم آغاز به کار می‌کند و تا تاریخ ١٨ اسفند ماه ماه، همه روزه به جز شنبه‌ها و ایام تعطیل از ساعت ۱۵ تا ۱۸ میزبان علاقه‌مندان به هنر خواهد بود.

محیا محمدی متولد هفت دی ماه ١٣٧٠ در تهران، فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع مدرس نقاشی است. وی تجربه برگزاری نمایشگاه‌های مختلف و تدریس نقاشی در سرای محله های دروازه شمیران، سرای محله تجریش، فرهنگ سرای عترت، فردوس، امید، خانه فرهنگ تهرانسر و نوردانش را نیز در کارنامه داشته و از سال ٩٨ به صورت مستقل گالری خود را در میدان انقلاب راه اندازی کرده است.

محیا محمدی، در یادداشتی که به مناسبت برپائی این نمایشگاه منتشر کرده، آورده است:

نقاشی از زمان کودکی جزیی از زندگی هر روز بود اما با بزرگتر شدن و کشف استعدادم توسط والدین بصورت جدی توسط اساتید بنام کار آموزشم را شروع کردم، از یازده سالگی زیر نظر سرکار خانم میرزایی کار طراحی از پایه تا طراحی زنده رو شروع کرده و بعد تکنیک رنگ روغن را در تمام سبک ها ادامه داده ام. سال ٨٣ تکنیک سیاه قلم و پاستل گچی و آبرنگ را زیر نظر استاد رادمهر ادامه دادم و از سال ٨٩ وارد بازار کار شدم وکار تدریس نقاشی را شروع و تا به امروز که مدت ١١ سال است مشغول آن هستم. در نگارخانه ها و نمایشگاه های متعدد افتخار حضور داشته ام از جمله نگارخانه شیخ بهایی که اولین نمایشگاه انفرادی من محسوب می‌شد، بعد از آن ٣ نمایشگاه انفرادی دیگر با نگارخانه های آبی، اشراق، سرو حضور داشته ام و پس از آن ۴ نمایشگاه گروهی برای هنرجویانم برگزار کرده ام. در سال ٩٠ به عنوان بهترین مربی منطقه دروازه شمیران تهران انتخاب و لوح تقدیر دریافت کردم. به خود می‌بالم که توانستم هرآن چه در توانم هست برای آموزش مردمان شریف این مرز و بوم بکار ببرم.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..