جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ۳۱ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

از ۱۵ الی ۲۱ اسفند ماه ۱۴۰۱ در سایت گالری آرتز وپیج؛

با گشایش نمایشگاه تجسمی به صورت مجازی «سمفونی رنگ هارمونی خط » در «گالری آرتز استانبول »دریچه ای به خلاقیت هنرمندان ایرانی از پیشکسوتان تا جوانان در رشته ها و گرایشهای مختلف هنری خواهد گشود.
با گشایش نمایشگاه تجسمی به صورت مجازی «سمفونی رنگ هارمونی خط » در «گالری آرتز استانبول »دریچه ای به خلاقیت هنرمندان ایرانی از پیشکسوتان تا جوانان در رشته ها و گرایشهای مختلف هنری خواهد گشود.

هنرمندنیوز: به گزارش روابط عمومی گروه هنر معاصر- این نمایشگاه که به صورت مجازی در روز دوشنبه ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۱ در سایت گالری آرتز وپیج این گالری گشایش می یابد، شامل ۲۸ اثر از ۲۰ هنرمند کشورمان از پیشکسوت تا جوان می باشد که در سبکهای مختلفی چون: رئالیسم، طبیعت گرایی، فیگوراتیو و پرتره، هایپررئالیسم، هنرهای سنتی ایرانی ارائه شده است.

در «سمفونی رنگ هارمونی خط» که طنین و ضرباهنگ نبض هنرهای تجسمی امروز با همنوازی سه نسل از هنرمندان ایران با گرایشها، شیوه ها و رویکردهای مختلف هنری را به صدا درمی آورد،

گروه هنر معاصر» با مدیریت اعظم باغبان ومشاور هنری احسان الیاسی وبا در اختیار داشتن یک تیم مجرب و حرفه ای در امر نمایشگاه گردانی این مجموعه از نمایشگاه و ورکشاپ را به علاقمندان عرضه می کنند.

گروه فوق قصد دارد با به نمایش گذاشتن بهترین و گزیده ترین آثار هنری بلحاظ شاخصها و استانداردهای حرفه ای، راهی تازه در شناسایی و معرفی استعدادها و قابلیتهای هنری نسل جوان هنرمندان کشورمان را آغاز کند. این گروه با برگزاری و مدیریت صدها نمایشگاه در سراسر کشور وخارج از کشور، به کار خود ادامه خواهد داد.

گفتنی است «سمفونی رنگ هارمونی خط » تا ۲۱ اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۷، از لینک زیر، میزبان عموم علاقمندان نوآوریها، تجربه ها و نگاههای تازه در هنر معاصر خواهد بود.

«نمایشگاه مجازی گروهی»

در وبسایت گالری آرتز - استانبول

‏www.galeriarts.com

شروع نمایشگاه :

۶ مارس (۱۵ اسفند) ساعت ۱۷:۰۰

با کلیک بر روی پوستر نمایشگاه در وبسایت گالری قابل مشاهده خواهد بود .

——————————————

زمان نمایشگاه : ۱۵ تا ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

——————————————

اطلاع رسانی در آدرس پیج :

galeriaarts@

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..