چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ۵ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایشگاه نقاشی‌های انتزاعی امیرحسین امیرجلالی با عنوان «فراسو» جمعه 13 مهر در گالری ژاله افتتاح شد.
نمایشگاه نقاشی‌های انتزاعی امیرحسین امیرجلالی با عنوان «فراسو» جمعه 13 مهر در گالری ژاله افتتاح شد.

هنرمندآثار امیرحسین امیرجلالی نقاشی‌های انتزاعی است که به واسطه وجود مؤلفه‌هایی همچون بافت‌هایی اتفاقی با رنگ‌های خام و بی هویت و یا حضور بعضی حروف نوشتاری لاتین، می‌توان این آثار را در حوزه پست مدرن بررسی کرد.

در این نمایشگاه ۱۲ اثر به روی دیوار رفته است؛ اینکه نقاش آثاری با ترکیب بندی محکم و رنگ‌های پخته و نقاشانه خلق کرده و گاه طی فرآیندی اتفاقی به واسطه رنگ‌های خام و بی هویت سعی در برهم زدن این ترکیب بندی و زیبایی شناسی داشته یک رفتار معاصر و پست مدرنیستی محسوب می‌شود و امیرجلالی با این فرآیند احساسی ناشی از ترس و تزلزل و گاهی سرگردانی را به مخاطب القا می‌کند که نشانی از رفتار انسان معاصر با تمام تزلزل‌ها و تناقضات و سرگردانی‌هایش است.

در افتتاحیه این نمایشگاه که با استقبال خوبی از سوی علاقه‌مندان به هنر مواجه بود؛ کیو نوروانتو سفیر فنلاند و همسرش، محمد عنایت اله نظری نوری،‌هادی فدوی، رضا حسینی، نادر افشاری، صدیق تعریف، رضا هدایت و ... از آثار دیدن کردند.

گفتنی است، این نمایشگاه از ۱۳ تا ۲۴ مهر از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در گالری ژاله به نشانی خیابان ایرانشهر، خیابان نوشهر، شماره ۳، بر پا خواهد بود. گالری ژاله شنبه‌ها تعطیل است.

تبلیغات

دیدگاه ها:

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..