یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی نقاشی «بهارنگ» امروز /سه شنبه/ با رونمایی از آثار ۱۰ هنرمند در نگارخانه رسول مهر تهران آغازبکار کرد.
نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی نقاشی «بهارنگ» امروز /سه شنبه/ با رونمایی از آثار ۱۰ هنرمند در نگارخانه رسول مهر تهران آغازبکار کرد.

هنرمندنیوز: در این نمایشگاه گروهی که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و مسوولین مربوطه در محل نگارخانه رسول مهر افتتاح شد،آثاری از سعیده آرین، حمید جعفری شکیب، خدیجه رجبی، ابوالحسن ریاضی، فاطمه طهرانی، زهرا علیزاده، فرهنگ عاطفی، حسن نوروزنیا، بهداد نجفی و رضا یعقوبی قلعه نو به نمایش گذاشته شده است .

بهداد نجفی اسدالهی برگزارکننده نمایشگاه با اشاره  به استقبال هنردوستان از برگزاری نمایشگاه ها گفت: توجه روزافزون به هنر موجب دلگرمی هنرمندان و مشوق آنها در این راه است.

وی  ضمن قدردانی از توجه و پشیتبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران  و حمایت رسانه ها از هنرمندان افزود : برگزاری نمایشگاه ها  بر خلاقیت و مسوولیت هنرمند در قبال جامعه تاثیر گذار است.

این نمایشگاه از هجدهم لغایت ۲۱ خردادماه هزار و چهارصددر نگارخانه رسول مهر تهران دایر است و علاقه مندان می‌توانند  همه روزه از ساعت۱۱ الی ۱۸ جهت بازدید از نمایشگاه به نگارخانه «رسول مهر» واقع در ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به نشانی سعادت آباد، بلوار دریا، انتهای خیابان سردار دریا (مطهری شمالی) مراجعه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..