دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

علیرضا زاکانی، شهردار تهران:

شهردار تهران درباره برنامه شهرداری به‌مناسبت سی‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: هر خدمتی که از عهده شهرداری تهران برآید دریغ نمی‌کنیم؛
شهردار تهران درباره برنامه شهرداری به‌مناسبت سی‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: هر خدمتی که از عهده شهرداری تهران برآید دریغ نمی‌کنیم؛

هنرمندنیوز: علیرضا زاکانی، شهردار تهرانعلیرضا زاکانی، شهردار تهران در نشست با خبرنگاران، درباره برنامه شهرداری به‌مناسبت سی‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: هر خدمتی که از عهده شهرداری تهران برآید دریغ نمی‌کنیم؛ این خدمات جزو رسالت‌های اصلی مجموعه شهرداری است. نشست خبری، علیرضا زاکانی، شهردار تهران دو‌شنبه(۱۱ اردیبهشت‌‌ماه) در سالن آمفی تئاتر باغ هنر اراضی عباس‌آباد برگزار شد.

زاکانی، در پاسخ به سوالی درباره برنامه‌های شهرداری تهران برای برگزاری سی‌وچهامین نمایشگاه کتاب تهران گفت: نمایشگاه کتاب تهران در ابتدا قرار بود در شهر آفتاب برگزار شود؛ در جمع‌بندی نهایی، قرار شد امسال هم همانند سال‌های گذشته این رویداد در مجموعه مصلی برگزار شود. وی افزود: هر خدمتی که از عهده شهرداری تهران برآید دریغ نمی‌کنیم؛ این خدمات جزو رسالت‌های اصلی مجموعه شهرداری است؛ مانند خدماتی که در نمایشگاه‌های قرآن و سایر رویدادهای فرهنگی که در شهر برگزار می‌شود، ارائه می‌کنیم.

شهردار تهران درباره فعالیت‌های فرهنگی مجموعه شهرداری تهران در ۲۰ ماه اخیر، عنوان کرد: مسیری را طی کرده‌ایم که بتوانیم با یک توان‌افزایی بالا، هم در حوزه فرهنگ و هم در حوزه اجتماعی از طریق یک کار مشارکتی در عرصه‌های مختلف فرهنگی ظاهر شویم. سلسله فعالیت‌هایی در حوزه‌های فرهنگی و هنری به خصوص در حوزه سینماها، کتابخانه‌ها، فرهنگسراها، باغ کتاب و... داشتیم که برخی از آن‌ها در حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی بود و ظرفیت‌های بسیار خوبی فعال شد.

زاکانی ادامه داد: اتفاقات بزرگی در سطح تهران افتاد و همایش‌ها و حضور میلیونی مردم تهران را در چند نوبت داشتیم؛ همچنین جشنواره اقوام و مجموعه اتفاقاتی در شهر شکل گرفت که برای آن برنامه‌ریزی جدی انجام شده و مقدمات آن را در سال گذشته آغاز کرده‌ایم. امیدواریم از طریق ۵۲ جشنواره آرمان که در شهر تهران اتفاق می‌افتد و چهار رویداد از آن برگزار شد، بتوانیم تنوع فعالیت‌های فرهنگی را در شهر تهران در ذائقه‌های مختلف داشته باشیم و به لطف خدا، بتوانیم شهر تهران را با یک طراوت فرهنگی بهتر ببینیم.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..