چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به گفته رئیس برگزاری نمایشگاه کتاب «فرانکفورت»، با وجود شیوع ویروس «کرونا» انتظار می‌رود این رویداد ادبی در ماه اکتبر برگزار شود.
به گفته رئیس برگزاری نمایشگاه کتاب «فرانکفورت»، با وجود شیوع ویروس «کرونا» انتظار می‌رود این رویداد ادبی در ماه اکتبر برگزار شود.

به گزارش هنرمندنیوزبه نقل از بوکسلر، به گفته «یورگن بوس»، رئیس برگزاری نمایشگاه کتاب «فرانکفورت»، هنوز جزئیات دقیق نحوه برگزاری این نمایشگاه مشخص نیست و با توجه به این‌که سلامت شرکت‌کنندگان در این رویداد ادبی در اولویت برگزارکنندکان قرار دارد، جزئیات بیشتر درباره این نمایشگاه در ماه «ژوئن» مشخص خواهد شد.

او بیان کرد: «طبق اطلاعاتی که اکنون در دست داریم انتظار داریم این نمایشگاه در تاریخ چهاردم تا هجدهم اکتبر سال ۲۰۲۰ برگزار شود. هنوز نمی‌توانیم جزئیات دقیقی از نحوه برگزاری هفتاد و دومین نمایشگاه کتاب فرانکفورت ارائه کنیم، اما آن‌طور که مشخص است این رویداد بسیار ویژه خواهد بود.»

شیوع ویروس «کرونا» تاکنون رویدادهای مهمی را در تقویم ادبی جهان لغو کرده است که از جمله ‌آن‌ها به لغو نمایشگاه کتاب لندن و نمایشگاه کتاب کودک بولونیا می‌توان اشاره کرد.

مجموعه‌ای از مراسم‌های اهدای جوایز ادبی نیز به دلیل بحران ویروس «کرونا» به تعویق افتادند یا به صورت آنلاین برگزار شدند.

اخیرا تاریخ اعلام برنده جایزه ادبیات داستانی زنان و برنده «بوکر» بین‌المللی سال ۲۰۲۰ هم به تعویق افتاد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..