دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایشگاه نقاشی «تهران ۱۴۰۰» در گالری پردیس ملت برپا می شود
نمایشگاه نقاشی «تهران ۱۴۰۰» در گالری پردیس ملت برپا می شود

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، نمایشگاه نقاشی های گلنار دشتی با عنوان «تهران ۱۴۰۰» روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ در گالری پردیس ملت افتتاح می شود.

گلنار دشتی درباره نمایش آثارش در این نمایشگاه می گوید: نمایشگاه پیش رو برگرفته از تصاویری است که در سال ۱۴۰۰ در رفت و آمدهای کاری در سطح شهر گرفتم. با گوشی موبایل و کادرهایی که زندگی روزمره در شهر را در دوران کرونا در برمی گرفتند.

نقاشی ها اما به علت زمان گیربودن نوع سبک آن ها یعنی نقشه خوانی هر پیکسل تصویر که به مانند چاپ دستی عکس ها، بافت یک قالی یا ساخت یک پازل است، در طول دو سال گذشته اجرا شدند. تلاش من ثبت زندگی و حرکت در این شهر بزرگ در سایه ی بیماری بود. زندگی و حرکتی که در شریان های این شهر در تمام دوران همواره جریان خواهد داشت.

گلنار دشتی متولد ۱۳۶۴ دارای مدرک فوق لیسانس زبان های جدید بصری هنری از آکادمی هنرهای زیبای مونیخ آلمان، لیسانس نقاشی از آکادمی هنرهای زیبای فلورانس ایتالیا و لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه شیخ بهایی اصفهان است که تا کنون ۲۷ نمایشگاه گروهی و انفرادی در ایران و ایتالیا برگزار کرده است.

نمایشگاه «تهران ۱۴۰۰» روز جمعه بیست و نهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در گالری پردیس ملت افتتاح می شود و تا ۱۹ خردادماه ادامه دارد.

علاقمندان می توانند برای بازدید از نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۱ الی ۱۹ و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۵ الی ۱۹ به گالری پردیس ملت به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه هاشمی رفسنجانی (نیایش)، روبروی بزرگراه کردستان، طبقه منفی ۲ مراجعه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..