یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایش تهوع ژان اثری پل ساتر نویسنده مشهور فرانسوی است که با همت مریم برزگر از مهرماه 97 در سالن پردیس شهرزاد به روی صحنه می‌رود.
نمایش تهوع ژان اثری پل ساتر نویسنده مشهور فرانسوی است که با همت مریم برزگر از مهرماه 97 در سالن پردیس شهرزاد به روی صحنه می‌رود.

به گزارشهنرمندنیوز، نمایش تهوع ژان اثری پل ساتر نویسنده مشهور فرانسوی است که با همت مریم برزگر از مهرماه ۹۷ در سالن پردیس شهرزاد به روی صحنه می‌رود.

نمایش تهوع که برای اولین بار در تاریخ تئاتر از رمان معروف و تاثیرگذار تهوع اثر ژان پل سارتر اقتباس شده است،  شرحی بر انسان مدرن است که احساس تنهایی می کند، احساس تنهایی که به همراه مسئولیت انتخاب توأمان، دلهره‌ای عمیق را در وجود انسان رها شده به یادگار گذاشته است. زندگی که گویی در یک خلاء مطلق و بی دلیل، وضع بشری را به وجود می‌آورد و آزادی که ماهیت انسان را ممکن می سازد را از او می گیرد، آزادی یک انسان بدوی.

در خلاصه نمایش آمده تهوع داستان زندگی مردی تنها و منزوی به نام آنتوان روکانتین است که در انزوای خود به پرسش‌های بنیادی در خصوص هستی شناسی بر می‌خورد و در این امر در برخورد با آدمیان و اشیاء و محیط اطرافش دچار حالت تهوع می‌شود...

عوامل اجرایی این نمایش عبارتند از نویسنده، طراح،کارگردان:مریم برزگر، تهیه کننده: همایون حیدرزاده، بازیگران: شکیب شجره، بنیامین پیروانی، همایون حیدرزاده، ویدا قراگوزلو، طراح صدا: امید دولتخواه، طراح پوستر و بروشور: امیر رجبی،  

عکاس: مریم اصلانی، آرش رضایی، دستیاران کارگردان:محمد آخوندی، محمد عماد کرمی، ساخت تیزر: محسن کیهانپور

مجید فشخامی، ، مدیر تبلیغات: مریم شریعتى، ساخت تیزر، روابط عمومى و تبلیغات: گروه هنرى پژواک.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..