دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ۳۰ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایش «مهلت» به کارگردانی امیرحسین انصاری و نویسندگی کیاوش زارع‌طلب از ۲۳ شهریور در تماشاخانه اهورا به روی صحنه می‌رود.
نمایش «مهلت» به کارگردانی امیرحسین انصاری و نویسندگی کیاوش زارع‌طلب از ۲۳ شهریور در تماشاخانه اهورا به روی صحنه می‌رود.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی نمایش، نمایش «مهلت» نگاهی نو به و پرداختی متفاوت به فرهنگ و اجتماع حال حاضر و رفتارهای دومینو وار انسان‌ها دارد که با پیوستن به هم کلیتی ناهنجار می‌سازد.

این نمایش دومین اثر امیر حسین انصاری در مقام کارگردان است و سعی کرده با نگاهی جدید و تلفیقی از فضای رئال و سورئال با همراهی بازیگران شناخته شده و استعدادهای جوان فضایی را برای مخاطب بسازد تا توجه وی را به آنچه که همه روزه به آن می‌نگرد و ولی نمی‌بیند، جلب کند و ناگفته‌ها و نادیده‌ها را بازیابی و بازآفرینی کند.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از؛ بازیگران: فاطمه زمانی، حامد شیخی، مهدی هنرسازان، آرزو مجیدی، امیرحسین انصاری، لاله ذوالفقاری، نازنین بیوک، حسین شهرابی، فائزه منعمی پور، دستیار کارگردان: محمد امین واحد پرست، آرزو مجیدی، عکاس و تصویر بردار: فاطمه مجدنیا، محمد حسین مشاری، منشی صحنه: زینب دارابی، آهنگساز و اواز: ایمان سلیح، طراح پوستر و بورشور: فاطمه عبدالرحیمی، سرپرست گروه: مهدی هنرسازان، روابط عمومی: فاطمه مجدنیا، طراح گریم: مصطفی کرابی.

این نمایش از ۲۳ شهریور ساعت ۱۷:۱۵ در تماشاخانه اهورا به نشانی میدان هفت تیر، ابتدای خیابان مفتح جنوبی، بین کوچه تور و همراه، مجتمع هنری عرفان (تیتان) میزبان هنردوستان است و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت این نمایش به سایت تیوال مراجعه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..