چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ ۲۹ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایش «چرتکه» که این روزها در پردیس تئاتر تهران روی صحنه است جمعه دومدی ماه و روزهای دوشنبه و سه شنبه ۵ و ۶ دی ماه در ۲ نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ روی صحنه می رود.
نمایش «چرتکه» که این روزها در پردیس تئاتر تهران روی صحنه است جمعه دومدی ماه و روزهای دوشنبه و سه شنبه ۵ و ۶ دی ماه در ۲ نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ روی صحنه می رود.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، مسعود اسماعیلی کارگردان نمایش «چرتکه» ریشه عمیق علاقه مذهبی در میان مردم را یکی از دلایل موفقیت این اثر نزد مخاطبان دانست و تاکید کرد: به دلیل اینکه نمایش های آیینی بخش مهمی از مراسم های متنوع مذهبی بوده همواره یکی از انتخاب های اصلی مردم به شمار می رود.

وی عنوان کرد: در طول دوران حیات ۲۴ ساله گروه هنری مسلم، تلاش بر این بوده تا حداقل سالی ۲ نمایش در ایام فاطمیه و نیمه شعبان روی صحنه ببریم و امسال نیز شانس روی صحنه آوردن «چرتکه» را داشتیم.

اسماعیلی در پایان با قدردانی از همکاری مدیریت و کارکنان پردیس تئاتر تهران در اجرای این نمایش تصریح کرد: به دلیل استقبال مخاطبان و تماشاگران ارجمند که از نقاط مختلف تهران برای تماشای «چرتکه» آمده بودند با هماهنگی به عمل آمده با مدیریت مجموعه، نمایش مذکور در روز جمعه دوم دی ماه و روزهای دوشنبه و سه شنبه ۵ و ۶ دی ماه در ۲ نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ روی صحنه می رود.

«چرتکه» داستان یک گروه تئاتری است که نمایشی را با محوریت حضرت فاطمه زهرا (س) تمرین می کنند و در میانه تمرینات یکی از بازیگران مجبور به ترک کار شده و گروه نیز بازیگری مسیحی را جایگزین او می کنند و ...

عوامل نمایش «چرتکه» عبارتند از نویسنده: سید مرتضی هاشمی گلپایگانی، کارگردان: مسعود اسماعیلی، مدیر تولید: محمد مدرس، گریم: هادی فکری، بازیگران: حسین فیاض ‌بخش، علی حاجی شمس، علی فرخی، محمدمهدی سعیدیان، مهدی عارف نظری، محسن تقی زاده.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..