دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مدیر بخش گردشگری سازمان همکاری های اقتصادی (اکو) گفت: ایران یکی از مناطق مهم گردشگری جهان محسوب می شود تا جایی که هر یک از استان های آن جاذبه های یک کشور را برای گردشگری دارد.
مدیر بخش گردشگری سازمان همکاری های اقتصادی (اکو) گفت: ایران یکی از مناطق مهم گردشگری جهان محسوب می شود تا جایی که هر یک از استان های آن جاذبه های یک کشور را برای گردشگری دارد.

هنرمندنیوز: جسور رجب اف، عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از نخستین جشنواره روستایی و عشایری قزوین افزود: امروز فرصت بسیار خوبی برای ما بوجود آمد تا با یکی دیگر از ظرفیت های مهم گردشگری ایران، یعنی استان قزوین تا حدودی آشنا شویم تا جایی که در بازدید از مجموعه گردشگری علی بوم واقع در روستای الولک، شاهد فرآهم آمدن امکانات خوب و جالب برای پذیرایی از گردشگران بودیم.

وی ادامه داد: مساله بسیار جالب در این مجموعه گردشگری آن بود که با وجود فاصله این روستا تا شهر شاهد رعایت استانداردهای گردشگری در این مجموعه با ارزش بودیم.

رجب اف خاطرنشان کرد: مساله حایز اهمیت در این مجموعه، وجود اتاق های ویژه برای افراد کم توان و معلول با استانداردهای شبیه آن چه که در هتل های بین المللی می توان آن را مشاهد کرد، بود و بسیار خوشحال شدیم که چنین امکاناتی را امروز در مناطق گردشگری روستایی ایران مشاهده می کنیم.

وی با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره روستایی و عشایری قزوین، تصریح کرد: برگزاری چنین نمایشگاه هایی فرصت بسیار خوبی می تواند باشد برای آشنایی با سنت های بومی ایران، به خصوص در مناطقی مانند قزوین تا ضمن بهره مندی از آن در حفظ و نگاهداشتن سنت های به جا مانده از پیشینیان به عنوان میراث های گران بها بیش از گذشته تلاش کنیم.

نخستین جشنواره روستایی و عشایری قزوین روز سه شنبه و همزمان با برپایی مراسم سنتی "پنجاه بدر" با حضور حمید ملانوری، معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، بیت الله برقراری، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، ‌روستاییان و عشایر کشور، استاندار و جمعی از مسوولان استان قزوین در نمایشگاه بین المللی این شهر افتتاح شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..