شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۸ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

۲۸ مهرماه در تالار وحدت

آیین تجلیل از اعضای ارکستر سمفونیک تهران در دوران دفاع مقدس، روز ۲۸ مهرماه با اجرای یک برنامه ویژه در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.
آیین تجلیل از اعضای ارکستر سمفونیک تهران در دوران دفاع مقدس، روز ۲۸ مهرماه با اجرای یک برنامه ویژه در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

به گزارش هنرمندنیوز، آیین تجلیل از اعضای ارکستر سمفونیک تهران در دوران دفاع مقدس در قالب برنامه «سازهای خاکی» ساعت ۲۰ روز ۲۸ مهرماه در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته قرار است در این کنسرت که به همت بنیاد فرهنگی هنری رودکی برگزار می‌شود، تعدادی از نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران و گروه کر دوران دفاع مقدس قطعاتی را اجرا کنند.

محمد گلریز، جهانگیر زمانی و رشید وطن دوست به عنوان خواننده در این برنامه حضور خواهند داشت. احتمال حضور مهرداد کاظمی خواننده پیشکسوت کشورمان نیز در این برنامه وجود دارد که در صورت فراهم شدن امکانات سفر وی از آمریکا به کشورمان، او نیز در این برنامه به اجرای برنامه می پردازد.

مهرداد کاظمی طی سال‌های اخیر برای انجام مراحل درمانی خود در آمریکا به سر می برد. وی در این مدت به دلیل زیان آور بودن سفر هوایی قادر به حضور در ایران نبوده است.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..