چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اولین قسمت از ویژه برنامه «نوروزترین نوروز» امشب سه‌شنبه ۲۶ اسفندماه حوالی ساعت ۲۱ با اجرای محیا اسناوندی و وحید رونقی به صورت زنده روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.
اولین قسمت از ویژه برنامه «نوروزترین نوروز» امشب سه‌شنبه ۲۶ اسفندماه حوالی ساعت ۲۱ با اجرای محیا اسناوندی و وحید رونقی به صورت زنده روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

هنرمندنیوز: اولین قسمت از ویژه برنامه «نوروزترین نوروز» امشب سه‌شنبه ۲۶ اسفندماه حوالی ساعت ۲۱ با اجرای محیا اسناوندی و وحید رونقی به صورت زنده روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.
به نقل از روابط عمومی برنامه، اولین قسمت از ویژه برنامه نوروزی شبکه پنج سیما با عنوان «نوروزترین نوروز» به تهیه‌کنندگی کاوه امیری جاوید و کارگردانی علی خسروی امشب سه‌شنبه ۲۶ اسفندماه حوالی ساعت ۲۱ به صورت زنده از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
اولین قسمت از این برنامه که همزمان با شب تولد امام حسین (ع) روی آنتن می‌رود، به موضوعاتی همچون مهر گسترده برای همه و جشن‌های کهن می‌پردازد و وحید رونقی و محیا اسناوندی میزبان مهمانان ویژه این قسمت خواهند بود.
این برنامه به سردبیری و نویسندگی فرزانه پزشکی فضایی شاد و پر از موسیقی دارد، قرار است با قصه‌هایی از سراسر ایران و با نگاهی به صد سال گذشته در آخرین نوروز قرن ۱۴ هجری شمسی ساخته و روانه آنتن شود و شامل بخش‌های مختلفی با موضوعات متنوع از جمله مرور مهم‌ترین رویدادهای قرن، ایران‌گردی، مشاهیر، موسیقی زنده و بخش‌های شاد و متنوع دیگر است.
همچنین چهره‌های شاخص موسیقی، سینما و تلویزیون، ورزش، سیاست و … مهمان قسمت‌های مختلف این برنامه خواهند بود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..