پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲ ۲۳ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

انجمن سینمای جوانان ایران آمادگی خود را جهت حمایت از نمایش آثار خانواده دزفولی حاضر در مستند «دَفَک» در نگارخانه جوان این نهاد سینمایی اعلام کرد.
انجمن سینمای جوانان ایران آمادگی خود را جهت حمایت از نمایش آثار خانواده دزفولی حاضر در مستند «دَفَک» در نگارخانه جوان این نهاد سینمایی اعلام کرد.

هنرمندنیوز: پیرو مصاحبه منتشرشده از بهنام بیرم‌وند کارگردان مستند «دَفَک» از آثار حاضر در شانزدهمین جشنواره سینماحقیقت در یکی از خبرگزاری‌ها، انجمن سینمای جوانان ایران اعلام کرد نگارخانه جوان آژانس عکس ایران خود را برای نمایش تعدادی از نقاشی‌ها و آثار خانواده‌ای که هنر و زندگی‌شان موضوع این مستند بود، در اختیار قرار می‌دهد.

مستند «دَفَک» زندگی یک خانواده ۸ نفره در دزفول را روایت می‌کند که بدون گذراندن دوره‌های آموزشی خاصی استعداد زیادی در حوزه نقاشی و هنرهای تجسمی دارند و آثار متعدد درخشانی را نیز تاکنون خلق کرده‌اند. آن‌ها به جهت مشکلات مالی تاکنون نتوانسته‌اند نقاشی‌های خود را آنطور که باید در معرض دید عموم قرار بدهند.

انجمن سینمای جوانان ایران در گفت وگو با کارگردان مستند «دَفَک» از حمایت خود برای نمایش نقاشی‌های این خانواده در نگارخانه جوان متعلق به آژانس عکس ایران که حمایت از هنرمندان جوان را در دستور کار خود دارد، خبر داد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..