سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ ۲۱ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کارگردان فیلم سینمایی «هوک»:

کارگردان فیلم سینمایی «هوک» معتقد است سینما به استان سیستان و بلوچستان کوتاهی کرده و او سعی می کند به سیستان و بلوچستان به دید دیگری نگاه کند.
کارگردان فیلم سینمایی «هوک» معتقد است سینما به استان سیستان و بلوچستان کوتاهی کرده و او سعی می کند به سیستان و بلوچستان به دید دیگری نگاه کند.

هنرمندنیوز: حسین ریگی درباره اینکه به نظر می رسد در فیلم «هوک» تلاش کردید جاذبه‌های گردشگری منطقه چابهار را به نمایش بگذارید؟ اظهار کرد: من به صورت کارت پستالی به سیستان و بلوچستان نگاه نمی‌کنم که فیلم را به صورت کارت پستالی پیش ببرم. این استان پتانسیل‌های بسیار خوبی برای کار دارد و به عبارتی بهشت مستندسازی و سوژه پردازی است. همان طور که سینما به این استان کوتاهی کرده من سعی می کنم به سیستان و بلوچستان به دید دیگری نگاه کنم.
او که به دلیل کسالت دیر به سالن نمایش رسید، گفت: «من زیر سرم بودم و دیر به سالن نمایش فیلم «هوک» در پردیس سینمایی ملت رسیدم اما سعی کردم سه سالن را چک کنم و از پخش فیلم در سالن‌ها راضی بودم. فیلم نمایش داده شده نسخه اصلی نبود و برای آنکه فیلم را به جشنواره برسانیم سرعت عمل را بالا بردیم.
کارگردان «هوک» بیان کرد: با توجه به نظراتی که درباره فیلم می‌خوانم یا فیلم را با مردم می بینم فکر می کنم جا دارد تا فیلم را دوباره بررسی کنیم و احتمالا برای اکران تغییراتی در آن اعمال کنیم.
فیلم سینمایی «هوک» در آخرین سانس چهارمین روز از چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت به نمایش گذاشته شد. این فیلم روایت بوکسوری اهل سیستان و بلوچستان است و نگاهی قهرمانانه دارد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..