چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به سرپرستی امیر نوروزی؛

تازه‌ترین کنسرت ایرج رحمانپور خواننده و پژوهشگر موسیقی نواحی لرستان با هنرمندی گروه موسیقی «هانای» در تالار وحدت تهران برگزار شد.
تازه‌ترین کنسرت ایرج رحمانپور خواننده و پژوهشگر موسیقی نواحی لرستان با هنرمندی گروه موسیقی «هانای» در تالار وحدت تهران برگزار شد.

به گزارش هنرمندنیوز، ایرج رحمانپور خواننده موسیقی لرستان جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ کنسرت خود را در تالار وحدت برگزار کرد. در این کنسرت گروه «هانای» به سرپرستی امیر نوروزی، رحمانپور را همراهی کردند.

این اجرا شامل دو بخش بود که بخش نخست به اجرای قطعه‌هایی در دستگاه «ماهور» و بخش دوم به اجرای قطعه‌هایی در دستگاه «شور» اختصاص داشت. این در حالی است که اجرای شادیانه‌های از موسیقی مناطق زاگرس نشین بخش های دیگر برنامه را تشکیل می‌داد.

رحمانپور در بخشی از این کنسرت در سخنانی ضمن تمجید از زنده‌یاد مسعود بختیاری (بهمن علاءالدین) خواننده، ترانه‌سرا و آهنگساز مشهور موسیقی بختیاری اجرای خود را را به روح بلند این خواننده در حضور خواهرش تقدیم کرد.

امیر نوروزی نوازنده کمانچه و سرپرست گروه، شاهرخ پیمانی نوازنده سرنا، احمد رنجبر نوازنده عود، مهدی مرتضایی نوازنده سنتور، علیرضا عقیقی نوازنده تار، کسرا زرین قلم نوازنده کمانچه بم و بابک شکری نوازنده تنبک، اعضای گروه «هانای» را تشکیل می‌دادند.

 

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..