شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

هرچند این روزها بازار فضای مجازی داغ‌تر از همیشه است و به دنبال تعطیلی فعالیت‌های جمعی، بسیاری از هنرمندان به ناچار به این فضا کوچ کرده‌اند، هدایت هاشمی اما تمایلی ندارد دوباره به فضای مجازی بازگردد.
هرچند این روزها بازار فضای مجازی داغ‌تر از همیشه است و به دنبال تعطیلی فعالیت‌های جمعی، بسیاری از هنرمندان به ناچار به این فضا کوچ کرده‌اند، هدایت هاشمی اما تمایلی ندارد دوباره به فضای مجازی بازگردد.

به گزارش هنرمندنیوز, این بازیگر می‌گوید، دیگر اشتیاقی به حضور در فضای مجازی ندارد ولی خوشحال است برخی از دوستانش در شرایط کرونایی با فعالیت‌هایی که در صفحه‌های خود انجام دادند، قرنطینه خانگی را برای مردم قابل تحمل‌تر کردند.

وی میگوید: واقعیت این است وقتی فضای مجازی را از زندگی‌ام کنار گذاشتم، فرصتی برای کارهای اساسی مثل کتاب‌خوانی و پژوهش پیدا کردم. سال‌های زیادی برای کارهای پژوهشی فیش‌برداری کرده بودم و حالا فرصتی پیش آمده به این فیش‌ها سر و سامانی بدهم. پس می‌بینید بهتر است به جای فعالیت در فضای مجازی، به این امور بپردازم.

هدایت هاشمی می‌گوید: دورادور می‌دانستم دوستانی مانند افشین هاشمی، علی یداللهی، حسین جمالی و دوستان دیگر فعالیت‌های ارزشمندی را در صفحات خود دنبال می‌کنند و از این بابت خوشحالم که دوستانم در شرایط دشوار و کسالت‌بار قرنطینه با فعالیت‌هایشان توانسته‌اند سهمی در سرگرم‌سازی و البته آموزش مردم داشته باشند ولی خودم دیگر شوقی برای حضور در فضای مجازی ندارم.

او که تصمیم داشته امسال نمایشی را روی صحنه ببرد، اضافه می‌کند: سال گذشته پیشنهاد اجرایی خود را به تماشاخانه ایرانشهر ارایه کردم که ناگهان کرونا آمد و همه چیز روی هوا رفت و حالا هم هیچ چشم‌انداز مشخصی برای تئاتر نداریم. بنابراین فعلا کاری نمی‌کنم ولی اگر قرار باشد این ویروس همچنان مهمان ما باشد و این وضعیت به همین منوال ادامه یابد، قطعا باید فکری کرد و به فضاها و تجربه‌های تازه اندیشید.

هاشمی که در سریال «کتونی زرنگی» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور بازی کرده است، در پایان ابراز امیدواری کرد وضعیت پخش این سریال مشخص شود و گفت: مدتی است این سریال در محاق توقیف مانده و امیدوارم زودتر تکلیفش معلوم شود، چون در این روزها که تلویزیون باید آثار سرگرم‌کننده پخش کند، این سریال می‌تواند لبخندی بر لبان مردم کرونازده و غم‌زده ما بیاورد.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..