یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۶ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

گفتگوی «هنرمندنیوز» با یکی از پرمخاطب ترین نویسندگان اینستاگرام

هدی دهداری، متولد هفت بهمن هزار و سیصد و هفتاد و یک، آبادان، کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، مهندس شرکت نفت و یکی از پرمخاطب ترین هنرمندان دنیای مجازی در سبک و ایده پردازی مقوله نوشتن است.
هدی دهداری، متولد هفت بهمن هزار و سیصد و هفتاد و یک، آبادان، کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، مهندس شرکت نفت و یکی از پرمخاطب ترین هنرمندان دنیای مجازی در سبک و ایده پردازی مقوله نوشتن است.

هنرمندنیوز: با هدی دهداری که دل نوشته هایش در اینستاگرام با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است گفتگویی کوتاه داشته ایم که با هم می خوانیم.

چطور این ایده را برای دیده شدن در اینستاگرام انتخاب کرده اید؟

اول از همه سلام می کنم به همه هنرمندنیوزی های عزیز، اصلا هدف من این نبود که بخواهم دیده شوم، من صفحه خودم را داشتم تا زمانی که به مرور فیدبک های مثبتی از آدمها گرفتم، هر چیزی که حال خودم را خوب می کرد برای آنها می نوشتم و بعد متوجه شدم که روز به روز تعدادی مخاطب به صفحه من اضافه می شود که خیلی حس و حال خوبی از حرفهای من می گیرند، به خودم گفتم چرا که نه؟ اگر این موضوع وجود داشته باشد که حتی باعث حال خوب و انرژی خوب یک نفر باشم پس باید جدی تر به این صفحه نگاه کنم، این شد که الان این جمع را در کنار خودم دارم و واقعا راحت نیست، برخلاف تصور خیلی ها اصلا راحت نیست که یک سری دوست و رفیق خوب در کنار خودتان داشته باشید که هر روز منتظر انرژی خوب و مثبت از طرف شما باشند، اینکه شما باید فقط قسمت های خوب زندگی تان را با آنها به اشتراک بگذارید حتی اگر حال خودتان خوب نباشد.

هدی دهداری یکی از پرمخاطب ترین نویسندگان اینستاگرام

انتظار این حجم از بازخورد و استقبال مخاطب را داشتید؟

نه واقعا چون هدف من از استارت این صفحه این نبود.

برای بیشتر دیدن شدن کارهایتان چه ویژه گی هایی را در نظر می گیرید؟

من برای هر کسی که دوست دارد محبوبیتی در هر زمینه ای داشته باشد یک جمله دارم که آن را همیشه می گویم، اینکه اساس کار خودتان را روی این جمله بگذارید و بی شک اتفاق های خوبی برای شما رقم می خورد و آن هم این است که خودتان باشید، خود واقعی تان بی هیچ فیلتر و تقلیدی باشید، آنقدر خودتان بودن به جان و دل می نشیند که شاید هزار تا کار عجیب غریب نتواند آدمها را به آن اندازه به وجد بیاورد.

جالبترین اتفاقی که در فضای مجازی در مواجه با مردم تا امروز داشته اید چه بوده است؟

این برای من خیلی جالب است که آدمها هر کدام نوع نگاهشان نسبت به هر کاری که کرده ام متفاوت  بوده است، از وقتی شروع کرده ام این را فهمیده ام که آدمها با حرفهایشان خیلی می توانند در زندگی دیگران موثر باشند، هر کسی با کلامش می تواند هم آدم را برنجاند و هم حال آدم را خوشحال کند، قطعا یک تعداد هستند که ممکن است من و سبک من را دوست نداشته باشند اما دوستانی هم هستند که آنقدر حال آدم را خوب می کنند و کنار من بوده اند که من فهمیده ام هنوز خوش قلبی و مهربانی از بین نرفته است، حتی در مراکز خرید یا جاهای دیگر وقتی من را می بینند آنقدر با مهربانی به سمت من می آیند که حس آن برای من قابل وصف نیست، اینکه توانسته ام برای یک سری ها تاثیر گذار باشم خیلی برای من با ارزش است و امیدروام هر کسی دوست دارد آن را تجربه کند.

نگاه شما بیشتر به سمت نگاه بیزینسی و مادی می رود یا اینکه صفحه شما جایی برای ابراز علاقه مندی ها و حرفها است؟

بدون شک غیر قابل انکار است که در تمام دنیا صفحات اینفلوئنسرها درآمد دارد و بیزینس به حساب می آید اما من خودم هیچوقت فکرم را روی این ماجرا و متمرکز به مادیات نکرده ام، این را هم باید بگویم که اگر از اول فکر شما روی این هدف متمرکز باشد هیچوقت نمی توانید موفق باشید.

هدی دهداری

از معدود پیج هایی هستید که بدون حاشیه به مخاطب بالا دست پیدا کرده اید، حاشیه را دوست ندارید؟

اصلا اصلا اهل حاشیه نیستم، اهل داستان های زرد نیستم چون معتقد هستم هر کسی باید بدون داستان های عجیب و دروغ شخصیت من را باور کند، من را دنبال کند و خود واقعی من را دوست داشته باشد، اصلا هم موافق این داستان های زرد و آشنایی نیستم که برای جذب مخاطب یک سری ها انجام می دهند.

شهرت را دوست دارید؟

به شدت شهرت را دوست دارم!

و حرف پایانی برای مخاطبان خودتان؟

در آخر برای کسانی که نسبت به صفحات اینفلوئنسرها و خصوصا بلاگرهای لایف استایل گارد دارند و می روند در صفحات آنها به آنها بی احترامی می کنند باید بگویم: رفیق! این اصلا کار ساده ای نیست که هر روز تایم خیلی زیادی بگذارید و در هر شرایطی تولید محتوا کنید، معرفی ها را به بهترین شکل انجام بدهید و سعی کنید فقط قسمت های خوب زندگی را به اشتراک بگذارید، باور کنید حرفهای شما چه مثبت و چه منفی خیلی می تواند روی روح و روان آدمها تاثیر بگذارد، پس بیاییم به همدیگر انرژی خوب بدهیم تا دنیای قشنگتری برای همه ما باشد.

 

  • عباسعلی اسکتی
  • عکس: کیمیا زارعی

 

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..