چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

هشتمین دوسالانه ملی مجسمه‌سازی تهران از ۲۱ آذرماه سال جاری در مکان پهنه رودکی به مدت دو ماه (تا ۲۱ بهمن ماه ۹۹) برگزار می‌شود
هشتمین دوسالانه ملی مجسمه‌سازی تهران از ۲۱ آذرماه سال جاری در مکان پهنه رودکی به مدت دو ماه (تا ۲۱ بهمن ماه ۹۹) برگزار می‌شود

هنرمندنیوز هشتمین دوسالانه ملی مجسمه‌سازی تهران از ۲۱ آذرماه سال جاری در مکان پهنه رودکی به مدت دو ماه (تا ۲۱ بهمن ماه ۹۹) برگزار می‌شود.

مکان نمایشگاه شامل پیاده گذر استاد شهریار، فضای بیرونی تالار وحدت، طبقات و نیم طبقه‌های تالار است.

دوسالانه هشتم با تکیه بر اهداف و رویکردهای خود به نمایش آثار هنرمندان در حوزه‌های مرتبط با مجسمه‌سازی، پروژه‌های میان رشته‌ای و نیز ارائه پروژه‌های کیوریتوری، کیوریتورال و آرشیوی می‌پردازد.

پروژه پژوهشی مستندنگاری دوسالانه که کار خود را از مهر ماه سال جاری با معرفی هنرمندان در پلتفرم اینستاگرام آغاز کرده است، تا پایان برگزاری دوسالانه با تمرکز بر تجربه هنرمندان و ارائه‌ چگونگی روند شکل گیری ایده و آثار ادامه خواهد داد.

برنامه همایش و مجموعه نشست‌های دوسالانه به دلیل محدودیت‌های موجود و عدم امکان برگزاری حضوری، به صورت ضبط سخنرانی پژوهشگران و بدون حضور مخاطبان پیش بینی می‌شود که در طول برگزاری دوسالانه در فضای مجازی و پس از آن در کتاب پژوهشی دوسالانه منتشر خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..