دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ۳۰ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا روز پنجشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۴۰۱ به تفکیک اجراها مشخص شد.
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا روز پنجشنبه بیست و چهارم شهریور ۱۴۰۱ به تفکیک اجراها مشخص شد.

هنرمندنیوز: آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی ، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و همچنین تالار هنر تا پایان روز پنجشنبه بیست و چهارم شهریور ماه به تفکیک اجراها اعلام شد. این در حالی است که تالارهای نمایشی یاد شده روز جمعه بیست و پنجم شهریور ماه به مناسبت فرا رسیدن اربعینی حسینی (ع) اجرایی نداشتند.

نمایش «پدر» به کارگردانی آروند دشت آرای که از ۸ شهریور ماه اجرای خود را در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۰۵ تا ۱۵۰ هزار تومان آغاز کرده ، تا پایان روز پنجشنبه ۲۴ شهریور با مجموع ۱۸ اجرا ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) و میزبانی از ۸ هزار و ۹۰ تماشاگر به فروشی معادل یک میلیارد و ۸۶ میلیون و ۴۰۵ هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «شفیره» به کارگردانی مهدی شاه پیری که از روز ۱۴ شهریور در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر آغاز کرده تا روز پنجشنبه ۲۴ شهریور ماه با قیمت بلیت ۸۰ هزار تومان ، مجموع ۱۰ اجرا و۷۹۲ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) ۵۲ میلیون و ۷۸۴ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «سگ ها و استخوان های مادرم» به کارگردانی مژگان خالقی که از روز ۱۳ شهریور ماه در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر پیش روی مخاطبان قرار گرفته ، تا روز پنحشنبه ۲۴ شهریور ماه با قیمت بلیت ۹۰ هزار تومان، مجموع ۱۱ اجرا و ۶۳۵ تماشاگر ، (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) ۴۲ میلیون و ۱۰۲ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی نیز که از روز ۲۴ تیرماه اجرای خود را در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر آغاز کرده ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) با ۳۹ نوبت اجرا و میزبانی از یک هزار و ۷۰۶تماشاگر به فروشی معادل ۹۱ میلیون و ۲۱۷ هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «سفید» به کارگردانی صادق برقعی هم که از روز ۲۰ شهریور ماه در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر روی صحنه رفته ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) با ۵ اجرا و میزبانی از ۲۹۱ تماشاگر ۱۹ میلیون و ۲۴ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «تا اون» به کارگردانی هادی حوری هم که از روز ۲۸ مرداد ماه در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر اجرای خود را آغاز کرده تاکنون با ۲۳ نوبت اجرا و قیمت بلیت ۸۰ هزار تومان ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) یک هزار و ۴۲۰ تماشاگر و ۹۴ میلیون و ۶۳۲ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «جانور» به کارگردانی کیانوش ایازی که از روز ۲۱ مرداد در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه رفته بود روز پنجشنبه ۲۴ شهریور ماه با مجموع ۲۹ اجرا ( احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) و۸۱۸ تماشاگر ۳۹ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان فروش از تئاتر شهر خداحافظی کرد.

نمایش «پایین گذر سقاخانه» به کارگردانی رضا بهرامی هم که از بیستم مرداد ماه در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ نفر روی صحنه رفته است (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) تا روز ۲۵ شهریور ماه با ۳۰ نوبت اجرا و ۲ هزار و ۱۵۷ تماشاگر به فروشی معادل ۸۵ میلیون و ۱۶۳ هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «کتابخورها » به کارگردانی اسماعیل رحیمی سروش هم که از روز ۲ شهریور ماه با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفت، تاکنون با مجموع ۲۰ اجرا و ۳ هزار و ۲۷۷ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) به فروشی معادل ۷۷ میلیون ۹۱۲ هزار تومان دست یافته است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..