یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱ اوت ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

موسیقی _ نمایش «هفت خان رستم» نَقلی برای کودکان که تلفیقی از هنر نقالی، موسیقی و نمایش است، در روزهای چهارم و پنجم فروردین به صورت رایگان برای مردم اجرا خواهد شد.
موسیقی _ نمایش «هفت خان رستم» نَقلی برای کودکان که تلفیقی از هنر نقالی، موسیقی و نمایش است، در روزهای چهارم و پنجم فروردین به صورت رایگان برای مردم اجرا خواهد شد.

هنرمندنیوز: موسیقی _ نمایش «هفت خان رستم» نَقلی برای کودکان، به کارگردانی بهاره جهاندوست در ویژه برنامه‌های عید نوروز منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تهران به صورت رایگان برای مردم اجرا خواهد شد.

جهاندوست با اعلام این خبر بیان کرد: این نمایش اسفندماه گذشته در پردیس تئاتر شهرزاد تهران به مدت سه روز روی صحنه رفت که با استقبال مخاطبان مواجه شد و بنا به درخواست مخاطبان و با همکاری مؤسسه توسعه هنرهای معاصر، تصمیم گرفتیم که موسیقی نمایش «هفت‌خان رستم» را با همان کیفیت و ترکیب هنرمندان برای عموم مردم در منطقه گردشگری عباس آباد (بوستان نوروز و آب و آتش) در تاریخ چهارم و پنجم فروردین، ساعت ۱۷ اجرا کنیم که حضور در این اجرای میدانی نیز رایگان است.

به گفته وی، در این نمایش ۲۳ هنرمند کودک و نوجوان در سه بخش نقالی، موسیقی و نقاشی، قصه «هفت خان رستم» را روایت خواهند کرد.

این اجرا پنجمین اثر نمایشی این کارگردان در حوزه شاهنامه و نقالی است و مهم‌ترین ویژگی آن به گفته خودش بازنویسی طومار داستان «هفت خان رستم» از روی طومارهای معتبر نقالان با سابقه برای کودکان است.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..