سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ۵ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

گفتگوی هنرمندنیوز با یکی از پرمخاطب ترین چهره های اینستاگرام

هلیا خزایی، متولد شش فروردین هزار و سیصد و هفتاد و پنج، تهران، یکی از پرمخاطب ترین کمدین های اینستاگرام در مقوله طنز اجتماعی است، با «هلیا خزایی» که تئاتر کار کرده و دستی هم در هنر عکاسی دارد گفتگویی صمیمی داشته ایم که با هم می خوانیم.
هلیا خزایی، متولد شش فروردین هزار و سیصد و هفتاد و پنج، تهران، یکی از پرمخاطب ترین کمدین های اینستاگرام در مقوله طنز اجتماعی است، با «هلیا خزایی» که تئاتر کار کرده و دستی هم در هنر عکاسی دارد گفتگویی صمیمی داشته ایم که با هم می خوانیم.

چرا ایده طنز را برای کارهایتان انتخاب کرده اید؟

من اصلا در فکر ساختن کار طنز نبودم، چون کلا سبک جدی و احساسی را بیشتر دوست دارم و خودم احساس می کنم در آن سبک خیلی متفاوت و قوی تر هستم، اما در شبکه های مجازی طنز خیلی سلیقه مردم است و مخاطب بیشتری دارد و چون من علاقه شدیدی به بازیگری دارم پس باید هر سبکی را بتوانم اجرا کنم، برای من سخت بود اما خدا را شکر بازخورد خوبی داشت

انتظار این حجم از برخود و استقبال مخاطب را داشتید؟

راستش را بخواهید در طنز نه اما لطف خدا و مردم شامل حالم شد، مردم عشق زیادی به من دادند و دوست داشتند.

از علاقه شدید به بازیگری صحبت کردید، پیشنهادی نداشته اید؟

بازیگری دنیای من است، یعنی من در طول شبانه روز با بازیگری زندگی می کنم، همیشه در نقش های مختلف خودم را می بینم و کلا هدف اصلی من سینما است، پیشنهادی که خیلی مورد علاقه من برای اولین کار تصویرم باشد خیر نبوده اما به زودی و به امید خدا اتفاق می افتد.

اگر این اتفاق بیفتد دوست دارید در کنار کدام هنرپیشه ها و برای کدام کارگردان بازی کنید؟

انشاالله اگر قسمت باشد کارگردانی آقای اصغر فرهادی و آقای روستایی را خیلی خیلی دوست دارم و بازیگران هم که بزرگوار آقای علی نصیریان، آقای پیمان معادی و آقای شهاب حسینی از بهترین های زندگی من هستند، اما این فقط نظر و علاقه من است تا ببینم خدا چه می خواهد و با تلاش زیاد قسمت من چه می شود

برای بیشتر دیدن شدن کارهایتان چه ویژگی هایی را در نظر می گیرید؟

سعی می کنم کارهای من حقیقت روزانه مردم باشد، عامه پسند باشد و فکر می کنم برای عزیزان فعالیت زیاد به همراه سادگی جذاب تر باشد.

جالبترین اتفاقی که در فضای مجازی در مواجه با مردم تا امروز داشته اید چه بوده است؟

عشق خیلی زیادشان و لطفشان که من فکر می کردم فقط اینهمه انرژی را می شود در سینما به دست آورد اما این شبکه خیلی فرصت خوبی برای من بود.

و در دنیای واقعی؟

یادم می آید اولین بار به هتل اسپیناس که رفته بودم موقعی که داشتم شام می خوردم یک دختر خانم تقریبا شانزده ساله با خانواده اش شام می خورد و این دختر خانم با استرس همراه با مادرش به سمت من آمدند، گفتند دخترم می گوید شما شما هلیا خزایی هستید و من می گویم اشتباه می کند! وقتی گفتم بله خودم هستم آن دختر بچه ناگهان زد زیر گریه و گفت اجازه دارم بغلتان کنم؟ که من آنجا اولین بار حس کردم دارم به هدفم نزدیک می شوم و بعد از آن بیشتر با این صحنه مواجه شدم و واقعا برای من شیرین بود.

‎شهرت را دوست دارید؟

شهرتی که همراه با محبوبیت و آبرو باشد بله، محبوبیت برای من مهمتر از شهرت است.

چقدر به نظر مخاطبانتان توجه می کنید و بیشترین دایرکتی که دارید شامل چه می شود؟

سعی می کنم بیشتر دایرکتها را بخوانم اما متاسفانه کمبود وقت و اینکه نمی شود همه را جواب داد دست من را بسته است، اما بیشترین دایرکت راجع به این است که از زندگی شخصی ام می پرسند، اینکه بیشتر عشق می دهند و پیام هایشان پر از لطف است.

چه پیامی برای آنهایی دارید که به این حرفه علاقه مند هستند؟

اطرافیان من کاملا من را می شناسند، من یک قانونی در زندگی ام دارم که از بچگی با من بوده و آن این است که در رابطه با چیزی که می خواهم به دست بیاورم اصلا به حرف های منفی اطرافیان که با نظر و هدف من مغایرت دارد توجه نمی کنم، تصمیمم را عوض نمی کنم و نسبت به کاری که انجام می دهم اعتماد به نفس بالایی هم دارم، همیشه هم به تمام عزیزان داخل پیجم این موضوع را گفته ام که بدون ترمز و توجه به آدمهای منفی جلو بروید.

افراد مشهور و سلبریتی ها هم مخاطب پیج شما هستند و پیامی از آنها داشته اید؟

با بعضی هایشان در ارتباط هستم که از دوستان بنده هستند.

از آنچه که امروز هستید راضی هستید؟

من همیشه شکرگزار موفقیت های کوچک تا بزرگ بوده ام، بله شکر خدا خیلی راضی هستم اما بیشتر می خواهم و خواسته هایم را محدود نمی کنم.

حرف پایانی برای مخاطبان ما؟

دیوانه و دل بسته اقبال خودت باشید، سرگرم خودتان، عاشق احوال خودتان باشید این قسمت آخر خیلی مهم است که عاشق حال و هوا و موقعیت خودتان باشید و خودتان را هرگز با کسی مقایسه نکنید، چون ما همه اشرف مخلوقات و منحصر به فرد هستیم، اگر خوشبختی و موفقیت را می خوهید از موفقیت دیگران لذت ببرید و تحسین کنید، قدرت مطلق خداوند و ارتباط با خدای بزرگ و ذهن مثبتتان و کارمای کائنات را در هر کاری سر لوحه قرار بدهید، انشاالله که همه عاقبت به خیر بشویم.

 

عباسعلی اسکتی

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..