چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تهیه فیلم در رژیم صهیونیستی؛

شری بلر، همسر تونی بلر نخست وزیر سابق بریتانیا برای نخستین بار قراردادی به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی برای یک فیلم سینمایی امضا کرد.
شری بلر، همسر تونی بلر نخست وزیر سابق بریتانیا برای نخستین بار قراردادی به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی برای یک فیلم سینمایی امضا کرد.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از هالیوود ریپورتر، شری بلر تهیه‌کننده اجرایی فیلمی با عنوان «ستون سنگی» شد.

این نخستین فیلمی است که بلر در تولید آن نقش دارد. این فیلم را کمپانی لندنی «جو جک انترتینمنت» تولید می‌کند.

خانم بلر در بیانیه‌ای گفته است: با توجه به اینکه بنیاد من در اسراییل و فلسطین کار می‌کند و کار تونی بلر درباره روند صلح خاورمیانه است، ما عمیقاً به هزینه‌های انسانی درگیری در این منطقه و مزایای روایت داستان‌هایی درباره واقعیت برای مخاطبان جهانی واقف هستیم.

وی افزود: داستان‌هایی مانند «ستون سنگی» می‌توانند درک مردم را تغییر دهند، تعاملات را بیشتر کنند و در نهایت به تغییر کمک کنند.

فیلم «ستون سنگی» را جان دیری کارگردانی می‌کند و لوکیشن فیلمبرداری آن در اسراییل و نیویورک است. هیو بونویل بازیگر «دانتون ابی» از بازیگران این فیلم است.

فیلم داستان گزارشگر جنگی مجله «تایم» باب هستینگ را روایت می‌کند که وقتی به بیت‌المقدس فرستاده می‌شود، به رستگاری می‌رسد. او وقتی دارد داستان زندگی سه پسر از ادیان مختلف را که از طریق فوتبال به هم پیوسته شده‌اند، دنبال می‌کند به درک جدیدی از زندگی می‌رسد.

خبر حضور شری بلر در این پروژه و به ویژه بیانیه وی موجب شد تا منتقدان یادآور نقش موثر همسر وی تونی بلر در تهاجم فاجعه‌بار به عراق شوند که زندگی صدها هزار تن را ویران کرد، خاورمیانه را به آشوب کشید و از نظر بسیاری به طور غیرمستقیم به شکل‌گیری داعش منجر شد. بلر حتی با درخواست‌های مداوم برای بررسی عملکرد وی به عنوان مجرم جنگی روبه رو بوده است و تحقیقاتی که بریتانیا در سال ۲۰۱۶ درباره عراق انجام داد نشان داد که این حمله غیرقابل توجیه و غیرضروری بود.

جان دیری تهیه کننده فیلم «ستون سنگی» برای کمپانی «جو جک انترتینمنت» خواهد بود.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..