چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تیم‌های بهداشتی درمانی برای انجام تست‌ و کنترل وضعیت عمومی مهمانان و حاضران در چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در محل‌ اسکان و برگزاری جشنواره حضور خواهند داشت.
تیم‌های بهداشتی درمانی برای انجام تست‌ و کنترل وضعیت عمومی مهمانان و حاضران در چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در محل‌ اسکان و برگزاری جشنواره حضور خواهند داشت.

هنرمندنیوز: به نقل از ستاد خبری جشنواره، با تاکید و همراهی بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با مدیران چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر؛ تیم‌های بهداشتی درمانی برای تست و کنترل  واکسیناسیون هنرمندان و مهمان خارجی و استانی جشنواره در هتل محل اسکان آنها حضور خواهند داشت.
از سوی دیگر طی جلساتی با حضور مدیران جشنواره با محمد هاشمی مدیرکل روابط‌عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عماد ملازاده مشاور روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران تصمیم بر این گرفته شد که تیم‌هایی برای تست و کنترل واکسیناسیون  پرسنل تالارها و عوامل‌ اجرایی گروه ها و هنرمندان در تئاتر شهر مستقر شده و از آنها تست پی‌سی‌آر رایگان گرفته شود.
به دلیل افزایش مبتلایان به سویه جدید کرونا همکاری تنگاتنگی میان مدیران وزارت بهداشت و مدیران و دست‌اندرکاران جشنواره وجود دارد و تیم‌های درمانی به صورت رایگان خدمات لازم را به مهمانان و شرکت‌کنندگان در جشنواره ارائه می‌دهند.
سالن‌ها هم با ظرفیت حداقلی و ۳۰ درصدی در جشنواره تماشاگر می‌پذیرند تا امکان ابتلا تماشاگران به این بیماری به حداقل ممکن برسد.
چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۱۴ تا ۲۶ بهمن به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..