دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ۳ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فیلم فکوس با همکاری جشنواره اینترفیلم برلین دوره ارتقا و پیچ فیلمنامه برگزار می کند.
فیلم فکوس با همکاری جشنواره اینترفیلم برلین دوره ارتقا و پیچ فیلمنامه برگزار می کند.

هنرمندنیوزفیلم فکوس که در ماه‌های گذشته چندین دوره آموزشی برای فیلم کوتاه و بلند در انجمن فرهنگی اتریش برگزار کرده است در تازه‌ترین دوره خود با همکاری جشنواره اینترفیلم برلین دوره ارتقا و پیچ فیلمنامه و همچنین تشکیل پرونده جهت ارایه برای پیچ فیلمنامه کوتاه برگزار می‌کند.

در این دوره که از اواسط اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد متقاضیان با ارائه طرح و فیلمنامه، لینک نمونه کارهای ساخته شده قبلی و نیز رزومه حرفه‌ای‌شان به جلسه مصاحبه حضوری دعوت خواهند شد و در صورت قبولی تعدادی از مصاحبه شوندگان در یک دوره آموزشی به مدت ۴ جلسه گروهی و با تدریس افسون نژاد و عطا مهراد شرکت خواهند کرد.

همچنین به تشخیص مدرسان برای بعضی شرکت کنندگان جلسه انفرادی نیز اختصاص خواهد گرفت. در پایان با داوری مجید برزگر، افسون نژاد و عطا مهراد ۵ فیلمنامه برای داوری نهایی به Script Pitch اینتر فیلم معرفی خواهد شد.

در نهایت یک طرح به صورت قطعی توسط اینترفیلم انتخاب و در دوره آتی جشنواره با سایر آثار راه یافته به این رویداد جهت کسب جایزه حمایت تولید این جشنواره رقابت خواهد کرد.

جشنواره اینترفیلم با بیش از ۴۰ سال سابقه یکی از مهم‌ترین جشنواره‌های فیلم کوتاه در جهان به شمار می‌رود که از جمله جشنواره‌های مورد تایید آکادمی اسکار نیز است. بخش مسابقه Script pitch یکی از بخش‌های رقابتی این جشنواره است.

مهلت ارسال اطلاعات تا تاریخ اول اردیبهشت ماه خواهد بود. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال مدارک می‌توانند با آدرس ایمیل info@filmfocus.ir و شماره تلفن ٠٩١٢٨٧٢٧٢٨٣ تماس بگیرند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..