دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ۲۳ نوامبر ۲۰۲۰
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

هیات انتخاب یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از روز پنجشنبه ۱۵ آذر بررسی آثار این رویداد هنری را آغا.می کند
هیات انتخاب یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از روز پنجشنبه ۱۵ آذر بررسی آثار این رویداد هنری را آغا.می کند

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، انتخاب اولیه‌ فیلم‌های بخش مسابقه ایران و بین‌الملل یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران را گروهی هفت نفره در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انجام می دهند.

امسال ۵۶۸ فیلم در بخش مسابقه ایران و بیش از ۱۰۰۰ فیلم از ۸۳ کشور جهان در بخش مسابقه بین‌الملل یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران شرکت کرده‌اند.

اسماعیل شرعی مدیر آموزش و مدرس انیمیشن و داور جشنواره‌های متعدد، محمد خیراندیش نویسنده و کارگردان انیمیشن، امید خوش‌نظر عضو پیوسته‌ انجمن فیلمسازان انیمیشن بین‌الملل و نویسنده و کارگردان انیمیشن، رضا منتظری‌مقدم دبیر پیشین شورای راهبردی فیلم ۱۰۰ و سردبیر و تهیه کننده‌ برنامه‌های تلویزیون، مریم خلیل‌زاده نویسنده، طراح و کارگردان انیمیش، بابک نکویی تهیه کننده و کارگردان انیمیشن و مدیر و موسس استودیو گنبد کبود و علی نوری‌اسکویی نویسنده و کارگردان و مدیر هنری پروژه‌های مختلف داستانی، مستند و انیمیشن، اعضای هیات انتخاب یازدهمین دوره جشنواره پویانمایی را تشکیل می‌دهند.

این جشنواره در چهار بخش «مسابقه»، «خارج از مسابقه»، «نمایش ویژه» و «چشم‌انداز» از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ در تهران از سوی کانون پرورش فکری برگزار می شود.

 

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..