پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۱۱ اوت ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

انتشار شایعاتی درباره آغاز واکسیناسیون مدیران و مجریان صداوسیما با واکنش‌هایی در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است. بخصوص که واکسیناسیون تا امروز فقط به سالمندان اختصاص داشته است.
انتشار شایعاتی درباره آغاز واکسیناسیون مدیران و مجریان صداوسیما با واکنش‌هایی در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است. بخصوص که واکسیناسیون تا امروز فقط به سالمندان اختصاص داشته است.

هنرمندنیوز: سردبیر تجارت نیوز در توییتر خود عکسی از کارت مخصوص دریافت واکسن سینوفارم با مهر معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما را منتشر کرده که نوبت تزریق واکسن روی آن ۳۱ اردیبهشت ذکر شده است.

این روزنامه نگار وزیر بهداشت و مدیر روابط عمومی این وزاتخانه را خطاب قرار داده و نوشته: «واکسیناسیون کارکنان صداوسیما بر اساس چه اولویتی آغاز شده است؟ بقیه مردم در انواع مشاغل پرخطر در معرض خطر کرونا نیستند؟»

ثمر فاطمی روزنامه نگار دیگری‌ست که یک شایعه داغ را مورد توجه قرار داده و در توییتر نوشته: «براساس شنیده‌ها رضا رشیدپور، احسان علیخانی، میثم فضل‌علی مدیر گروه ورزش شبکه سه، نجم‌الدین شریعت مجری سمت خدا و مهدی هاشمی تهیه کننده فوتبال برتر و محمدحسین میثاقی با همراهی علی فروغی به مرکز بهداشت صداوسیما رفته و واکسن کرونا زده‌اند. مشخص نیست خود فروغی واکسن زده یا خیر. طبق مصوبه ستاد ملی کرونا قرار بود نفرات کمی از صداوسیما که در ارتباط با برنامه مناظرات مشغول به کار هستند، واکسینه شوند.»

ظاهرا منبع اصلی این شایعه یکی از اتاق‌های کلاب هاوس بوده و هنوز نه مدیران صداوسیما و نه هیچیک از مجریانی که به نام‌شان اشاره شده، این شایعات را تایید یا تکذیب نکرده‌اند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..