جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

عکس‌های ابهام برانگیز؛

رسانه‌های محلی آمریکایی به پست های تام هنکس که با وسایل نقلیه عجیب و غریب عکس می گیرد، واکنش نشان دادند.
رسانه‌های محلی آمریکایی به پست های تام هنکس که با وسایل نقلیه عجیب و غریب عکس می گیرد، واکنش نشان دادند.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از تریبون‌لایو، روز جمعه ۱۹ اکتبر تریبون‌لایو رسانه محلی ایالت پنسیلوانیا به پست جدید تام هنکس در توییتر با این جمله واکنش نشان داد: تام هنکس! گاراژ خونه تو چقدر بزرگه؟

تام هنکس که اکنون در پیتسبرگ ایالت پنسیلوانیا برای فیلمبرداری فیلم جدیدش حضور دارد، صفحه توییترش مملو از عکس های طعنه آمیز و یا کلکسیون کفش ها و دستکش های گمشده است.

البته در صفحه توییتر بازیگر «نجات سرباز رایان» همچنین می توانید عکس هایی را ببینید که او در آنها دستگیره درب اتومبیل های قدیمی را گرفته و بالای آنها این جمله را نوشته است: یک ماشین جدید گرفتم!

با توجه به پست های تام هنکس، احتمالا او یک کلکسیون گسترده از وسایل نقلیه عجیب و غریب داشته باشد یا شاید هم به سادگی با هر اتومبیل عجیب و غریبی که می بیند عکس می اندازد.

بازیگر «دور افتاده» در آخرین پستش عکس خودش را در حال باز کردن درب یک کادیلاک رنگ شده که البته روی جک قرار دارد، منتشر کرد.

حال با دیدن مجموعه عکس های تام هنکس و ماشین های قدیمی، سوالی برای بسیاری از دوستداران او پیش آمده است که واقعا تام هنکس این ماشین هارا نگهداری می کند یا فقط با آنها عکس می گیرد؟

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..