یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نرگس آبیار، کارگردان سینما به تماشای نمایش «خانواده آقای هاشمی» در تماشاخانه «سنگلج» نشست.
نرگس آبیار، کارگردان سینما به تماشای نمایش «خانواده آقای هاشمی» در تماشاخانه «سنگلج» نشست.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی تماشاخانه «سنگلج»، این سینماگر شامگاه یکشنبه ۲۳ خرداد ماه به تماشای نمایش «خانواده آقای هاشمی» به کارگردانی علی هاشمی نشست.

آبیار با ابراز خرسندی از اجرای این اثر نمایشی در مقطع کرونایی، از توانایی گروه اجرایی و بازیگران این نمایش سخن گفت و افزود : چه خوب که در این روزها گروه نمایشی کنار هم هستند و با قصه‌ای ایرانی نمایشی زیبا را روی صحنه آورده‌اند.

این نمایش نوشته و کار علی عامل هاشمی است و هادی عامل هاشمی، دیگر برادر هاشمی، به عنوان تهیه کننده و مشاور کارگردان، برادر جوان‌تر خود را در اجرای این اثر همراهی می‌کند.

داستان این نمایش درباره خانواده‌ای است که یک سال از فوت مادرشان می‌گذرد. نیمی از این خانواده در کار تعزیه‌خوانی هستند و نیمی دیگر در کار نمایش‌های شادی‌آور ایرانی و از این راه گذران زندگی می‌کنند. پیش از این پدر این خانوانده فوت کرده و حالا هم که یک سال از درگذشت مادرشان می‌گذرد، ماجراهایی برای آنان رخ می‌دهد و

این نمایش هم گوشه چشمی دارد به ماجراهای خانواده آقای هاشمی، خانواده‌ای کازرونی که ماجراهای آن را در کتاب اجتماعی دوره مدرسه‌مان داشتیم و هم اشاره‌هایی به خانواده برادران هاشمی (هنرمندان تئاتر ایران) دارد، چرا که این نمایش را به صورت خانوادگی روی صحنه می‌برند.

نمایش کمدی «خانواده آقای هاشمی» با بازی مسعود حجازی مهر، هادی عامل، فهیمه باروتچی، علی عامل هاشمی، بهادر اورعی، سینا رازقی، سالار دریاموج، فرشته قاسم‌پور، یاسمن رضازاده، روی صحنه می‌رود.

این نمایش شامگاه پنجشنبه ۲۰ خرداد ماه با حضور هدایت هاشمی، اولین اجرای خود را روی صحنه برد و هر روز به جز شنبه‌ها ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه در تماشاخانه «سنگلج» به صحنه می‌رود.بلیت این نمایش در سایت تیوال به فروش می‌رسد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..