پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

محمدمهدی اسماعیلی صبح جمعه ضمن بازدید از برخی بخش‌های نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ در پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه حضور یافت.
محمدمهدی اسماعیلی صبح جمعه ضمن بازدید از برخی بخش‌های نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ در پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه حضور یافت.

هنرمندنیوز: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از پاویون کشورهای ژاپن، هند و روسیه در این رویداد مهم جهانی بازدید کرد. در این بازدید غلامرضا منتظری نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی و سیدمجتبی محفوظی رئیس فراکسیون فرهنگ عمومی مجلس شورای اسلامی، سیدمحمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس موسسه نمایشگاه‌های بین‌المللی وزارت صمت و مهدی افضلی مدیر عامل بنیاد رودکی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را همراهی کردند. نمایشگاه جهانی اکسپو ۲۰۲۰ دوبی از مهم‌ترین رویدادهای جهانی محسوب می‌شود که به‌ دلیل شیوع کرونا با یک سال تاخیر آغاز شده و از اول اکتبر ۲۰۲۱ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۲ به ‌مدت ۱۸۲ روز در دوبی برگزار می‌شود و برای ۶ ماه میزبان ۱۹۲ کشور جهان است.اکسپو دوبی از بزرگ‌ترین نشست‌های جهانی است که بهترین‌‌های جهان برای ساختن آینده ‌بهتر در یک مکان جمع می‌شوند. جوانان نقشی مهمی در این رویداد ایفا می‌کنند و فرصت مشاهده، یادگیری و کمک به ‌شکل‌گیری ایده‌‌های خلاقانه را خواهند داشت.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..