دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نخستین اجرای سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، اذعان کرد که حضور مردم و هنرمندان موسیقی در این رویداد، فراتر از توقع او و همکارانش بود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نخستین اجرای سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، اذعان کرد که حضور مردم و هنرمندان موسیقی در این رویداد، فراتر از توقع او و همکارانش بود.

هنرمندنیوز: محمدمهدی اسماعیلی پس از تماشای اجرای ارکستر ملی ایران در تالار وحدت در جمع خبرنگاران حاضر شد و یکی از موضوعات غیرقابل کتمان در این رویداد را حضور پرشمار مردم و هنرمندان موسیقی کشور دانست و برای این استقبال از ایشان تشکر کرد.

وی بار دیگر بر حمایت از هنرمندان برای انجام برنامه های موسیقایی حمایت کرد و گفت: نه تنها مانعی برای برنامه های موسیقی نداریم، بلکه مشوق هنرمندان برای حضور پرقدرت آنان در سالن های موسیقی هستیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین به تنوع بالا در موسیقی ایرانی اشاره کرد و افزود: موسیقی یکی از یکی از برنامه های مهم ما در این عرصه برای سال آینده، برگزاری و حمایت از هنرمندان نواحی مختلف در اجرای موسیقی محلی شان خواهد بود.

اسماعیلی در ادامه بر ایجاد همکاری حداکثری با هنرمندان برای اجرای کنسرت تاکید و ابراز کرد: در دوره جدید هدف ما در وزارت فرهنگ، انجام گفت وگو با هنرمندان و حل مشکلات از این طریق است. چرخه اجراهای زنده موسیقی پیش از جشنواره شروع به حرکت کرده و تلاش می کنیم آن تعطیلی های چند ماهه را در ماه های آینده جبران کنیم.

سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر تا سوم بهمن، در استان های مختلف برگزار خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..