شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: این وزارتخانه از جشنواره ملی تئاتر مرصاد و جشنواره تنبور حمایت می کند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: این وزارتخانه از جشنواره ملی تئاتر مرصاد و جشنواره تنبور حمایت می کند.

هنرمندنیوز: «محمدمهدی اسماعیلی»  عصر جمعه در آیین تجلیل از اصحاب فرهنگ و هنر و مداحان و هیات های مذهبی شهرستان اسلام آباد غرب با اشاره به اینکه جشنواره ملی تئاتر مرصاد نامش باید برای همیشه در تاریخ زنده بماند، گفت: در عملیات غرور آفرین مرصاد و زمانی که صدام به فکر فتح تهران بود، قدرت الهی و دست خدا ظاهر شد و منافقین بد سیرت را به گورستان تاریخ سپرد و چه بهتر که این عملیات مرصاد را بتوانیم با جشنواره های مردمی گره بزنیم.

مرد فرهنگی دولت سیزدهم مسئولیت فرهنگ کشور را بر عهده مردم دانست و افزود: همپای ستادهای اقتصادی، ستاد هماهنگی امور فرهنگی کشور به ریاست رئیس جمهور تشکیل شده و به دنبال حکمرانی فرهنگی وزارت فرهنگ هستیم که گام‌های مهمی را در این خصوص برداشته ایم.

اسماعیلی با اشاره به اینکه اسلام آباد غرب از شهرهای اسطوره‌ای در دفاع مقدس است که نامش با افتخار، سرافرازی، شهادت و ایثار گره خورده است گفت : تعداد بالای شهدای این منطقه و ایثارگران نشان از تاریخ پر افتخار این دیار دارد و این شهرستان در آغاز جنگ تحمیلی، درطول دفاع مقدس و روزهای پایانی جنگ شاهد ایثارگری فرزندانش بوده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه دولت انقلابی در یک سال گذشته تحول مهمی را در مدیریت اجرایی کشور پدید آورده است، افزود: اگرچه دولت در شرایط تحریمی قرار داشته و با مشکلات درآمدی دست و پنجه نرم می کند اما نشان داد که با پشتیبانی مردم، کار جهادی و توکل به خدا کارهای بزرگ و تحولات عمیقی اتفاق می افتد لذا امروز دولت با شهامت به میدان حل مشکلات مردم آمده است.

اسماعیلی گفت: امروز دولت در همه ابعاد فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاست داخلی و خارجی و جمهوری اسلامی در گام دوم سنگر به سنگر جلو میرود، به طوری که امروز جمهوری اسلامی مقتدر ترین دولت منطقه است و دنیا مجبور به کرنش در مقابل این مردم است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..