چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۶ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه تماشای نمایش میدانی «تنهاتر از مسیح» گفت: شاهد نمایشی بدیع و مستند بودیم که به درستی به روایت وقایع صدر اسلام پرداخته بود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه تماشای نمایش میدانی «تنهاتر از مسیح» گفت: شاهد نمایشی بدیع و مستند بودیم که به درستی به روایت وقایع صدر اسلام پرداخته بود.
هنرمندنیوز: محمدمهدی اسماعیلی، در کنار مردم به تماشای نمایش میدانی تنهاتر از مسیح نشست.

وی درباره موضوع داستانی این نمایش که روایتی مصور از واقعه غدیر تا عاشورای ۶۱ هجری است، افزود: توفیق داشتم درکنار مردم به تماشای این نمایش بدیع و مستند بنشینم و برپایی چنین خیمه گاهی نوعی ابتکار است که گروه نمایش تنهاتر از مسیح آن را به درستی انجام داده‌اند و هرشب میزبان هزارن نفر از دوستداران سیدالشهداء هستند که به این واسطه عرض ارادتی به خاندان آل الله می‌کنند.

اسماعیلی همچنین با اشاره به جنگ ترکیبی که امروز دشمن علیه ما آغاز کرده به لزوم برپایی چنین رویدادهایی تاکید کرد و ادامه داد: جنگ ترکیبی که دشمن امروز علیه ما آغاز کرده بیشتر در جبهه فرهنگی‌ است به همین سبب چنین اجتماعاتی که باعث پیوند هر چه بیشتر بین صفوف حق می‌شود باید همواره ادامه پیدا کند.

گفتنی است، چهارمین فصل از نمایش «تنهاتر از مسیح» روایت مصوری از غدیر تا عاشورای ۶۱ هجری را بازگو می‌کند و هرشب در بوستان ولایت اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه و دریافت بلیط خود به سامانه NAMATICKET.IR مراجعه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..