یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

«مسافر ماه» از شبکه دو؛

ویژه برنامه «مسافر ماه» به مناسبت عید سعید فطر با اجرای مشترک «پوریا پورسرخ» و «محسن آزادی» روی آنتن شبکه دو سیما می رود.
ویژه برنامه «مسافر ماه» به مناسبت عید سعید فطر با اجرای مشترک «پوریا پورسرخ» و «محسن آزادی» روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

هنرمندنیوز: شبکه دو سیما برنامه تلویزیونی «مسافر ماه» را برای پخش در عید سعید فطر در نظر گرفته است.

بنا بر این گزارش، برنامه «مسافر ماه» در ۲ قسمت روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به روی آنتن خواهد رفت. این جنگ شاد به تهیه کنندگی «احسان ارغوانی» روز چهارشنبه حوالی ساعت ۲۳ و بعد از گفت ‌وگوی ویژه خبری پخش خواهد شد و روز پنجشنبه نیز از ساعت ۱۷:۳۰ به روی آنتن خواهد رفت.

اجرای این برنامه تلویزیونی به صورت مشترک برعهده پوریا پورسرخ و محسن آزادی خواهد بود و هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شناخته شده مهمان برنامه خواهند بود.

تیتراژ ابتدایی برنامه را مصطفی راغب خوانده و تیتراژ انتهایی نیز توسط فرشید ادهمی خوانده شده است. حجت اشرف زاده مهمان شب اول برنامه خواهد بود که به صورت زنده به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

در «مسافر ماه» هر مهمان با چالشی روبرو می‌شود که در موقعیت گرفتن یک تصمیم تأثیرگذار قرار می‌گیرد. این ویژه‌برنامه در کنار فضای شادی که به مناسبت عید فطر برای مخاطبان شبکه دو مهیا کرده اتفاقی معنوی را برای مهمانان برنامه رقم می‌زند که از درون انسان‌ها سرچشمه می‌گیرد و میزبان هنرمندان، ورزشکاران و افرادی که زندگی‌های ویژه‌ای داشته‌اند خواهد بود.

همچنین گلچینی از این برنامه در روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ساعت ۱۹:۲۵ به مدت ۵۰ دقیقه پخش می شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..