یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ ۲۷ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

روابط عمومی سیما اعلام کرد؛

روابط عمومی معاونت سیمای سازمان صداوسیما به ارائه توضیحاتی درباره دلیل عدم پخش مستند «۷۲ ساعت» در موعد اعلام شده پرداخت.
روابط عمومی معاونت سیمای سازمان صداوسیما به ارائه توضیحاتی درباره دلیل عدم پخش مستند «۷۲ ساعت» در موعد اعلام شده پرداخت.

هنرمندنیوز: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مستند «۷۲ ساعت» طبق اعلام موسسه تهیه‌کننده قرار بود روز شنبه ۱۱ دی از شبکه سه سیما پخش شود. با توجه به تراکم برنامه‌های متنوع به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی، مستند یادشده نیز در برنامه پخش سیما در شبکه سه از قبل پیش‌بینی و به صورت مکرر اطلاع رسانی شده بود ولی موسسه تهیه‌کننده مستند «۷۲ ساعت» برخلاف وعده داده شده تا روز دوشنبه نیز موفق به هماهنگی‌های لازم با نهادهای خارج از سازمان صداوسیما برای آماده سازی نسخه نهایی مستند و تحویل آن نشد.

تراکم برنامه‌ها و کنداکتور از قبل تنظیم شده شبکه‌ها و تداخل برنامه‌های دیگر نیز امکان پخش این مستند را در روزهای بعد سلب کرد.

با تنظیم مجدد کنداکتور و سبک تر شدن آن امکان پخش این مستند فراهم شد و بر این اساس مستند «۷۲ ساعت» روز شنبه ۱۸ دی ماه بعد از خبر ۱۹ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در پایان از همه افراد و نهادها و موسسات رسانه‌ای که خالصانه برای تولید برنامه‌های متنوع در سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی تلاش کردند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنیم.

مستند «۷۲ ساعت» به کارگردانی مصطفی شوقی در سازمان اوج تولید شده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..