سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

محسن برمهانی معاون سیما اعلام کرد:

«هفت» به خاستگاه اصلی که شبکه نمایش است می رود. به شکل ویژه در شبکه نمایش و از این پس در سال های آتی در همین شبکه تولید خواهد شد.
«هفت» به خاستگاه اصلی که شبکه نمایش است می رود. به شکل ویژه در شبکه نمایش و از این پس در سال های آتی در همین شبکه تولید خواهد شد.

هنرمندنیوز: معاون سیما با اعلام بازگشت برنامه «هفت»، درباره تولید این برنامه سینمایی در تلویزیون همزمان با جشنواره فیلم فجر، بیان کرد: امسال علاوه بر برنامه «هفت» که سرقفلی است و برایمان خیلی جدی است، برنامه های دیگری هم داریم. «هفت» به خاستگاه اصلی که شبکه نمایش است می رود. به شکل ویژه در شبکه نمایش و از این پس در سال های آتی در همین شبکه تولید خواهد شد. جزئیات سازندگان و مجری برنامه و زمان پخش این برنامه هنوز اعلام نشده است. محسن برمهانی معاون سیما  درباره تعامل با جشنواره های سینمایی در صداوسیما و پرداختن به این رویدادها بیان کرد: هرچقدر جشنواره های کشور به سمت آحاد مردم برود، طبیعتا استقبال سازمان صداوسیما به عنوان رسانه مردم و هم افزایی و تعاملش هم بیشتر خواهد شد. معاون سیما درباره برنامه های سینمایی همزمان با ایام جشنواره فیلم فجر نیز بیان کرد: امسال علاوه بر برنامه «هفت» که سرقفلی است و برایمان خیلی جدی است، برنامه های دیگری هم داریم. «هفت» به خاستگاه اصلی که شبکه نمایش است می رود. به شکل ویژه در شبکه نمایش و از این پس در سال های آتی در همین شبکه تولید خواهد شد. برمهانی در ادامه گفت: در شبکه های دیگر هم ویژه برنامه هایی داریم که از جشنواره فجر به صورت روزانه گزارش تهیه می شود. یک برنامه تخصصی هم در یکی از شبکه های اصلی داریم که به صورت شبانه و گفتگومحور روی آنتن می رود. در عین حال دو برنامه سینمایی اصلی و ویژه داریم که یکی «هفت» و یکی هم برنامه ای شبانه است.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..