چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ۵ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شبکه نمایش در این هفته از پخش خود سری فیلم‌های "شرلوک" را مرور می‌کند.
شبکه نمایش در این هفته از پخش خود سری فیلم‌های "شرلوک" را مرور می‌کند.

به گزارش هنرمندنیوز، بنا بر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در ادامه تغییر جدول پخش خود به مرور آثار "بهمن بنی‌اردلان" صدابردار و صداگذار کشورمان نیز می‌پردازد.

بر این اساس در باکس ساعت ۱۳ فیلم‌های سینمایی ایرانی، به ترتیب از شنبه ۲۳ فروردین‌ماه تا ۲۹ فروردین، فیلم‌های "زن ناتمام"، "پنجره"، "فصل تازه"، "جایزه برای بازنده‌ها"، "از یاد رفته"، "افراطی‌ها" و "روز سوم" به روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های منتخب این هفته شبکه نمایش در ساعت ۱۵ نیز به ترتیب فیلم‌های سینمایی "شمشیرباز"، "انتهای یک رویا"، "صخره"، "موفق باشی"، "مائودی"، "بچه‌های آسمان" و "اسب آبی" هستند.

فیلم‌های سینمایی دنباله‌دار ساعت ۱۹ به ترتیب شرلوک "پرونده صورتی"، شرلوک "بانکدار کور"، شرلوک "بازی بزرگ"، شرلوک "رسوایی در بلگراوبا"، شرلوک "سگ‌های باسکرویل"، شرلوک "سقوط رایخن باخ" و شرلوک "نعش‌کش خالی" هستند.

همچنین این هفته در ساعت ۲۱ شبکه نمایش به مرور آثار "بهمن بنی‌اردلان" صدابردار سینما و تلویزیون می‌پردازد. او فعالیت هنری خود را از تلویزیون و در سال ۱۳۶۶ در زمینه صدابرداری آغاز کرد.

از آثار مهم بنی‌اردلان می توان به "بادیگارد" به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا و فیلم "دختر" به کارگردانی رضا میرکریمی اشاره کرد.

او بیش از ۷۰ اثر سینمایی را در کارنامه‌ کاری خود ثبت کرده و تاکنون موفقیت‌های بسیاری را در جشنواره‌های فیلم فجر و منتقدان از آن خود کرده است.

آثار بنی‌اردلان به ترتیب از شنبه تا جمعه ۲۹ فروردین "وقتی همه خواب بودند"، "خیلی دور خیلی نزدیک"، "کنعان"، "سلطان"، "هیوا"، "دوئل" و "دختر" هستند که به روی آنتن خواهند رفت.

این هفته در ساعت ۲۳ نیز فیلم‌های "یدک‌کش"، "متفاوت مثل من"، "ورود"، "داستان خانواده"، "بازی"، "پادشاه یاغی" و "گاتی" از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

همچنین در ساعت ۱ بامداد به ترتیب از شنبه تا جمعه فیلم‌های خاطره‌انگیز و کلاسیک تاریخ سینما شامل "سقوط امپراطوری رم"، "همشهری کین" ، "فیتس کارالدو"، "پله سی و نهم"، "تام ادیسون جوان"، "دردسر مشترک" و "ماموریت در چین" پخش می‌شوند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..