شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ ۲۳ اکتبر ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

این هفته سه مجموعه نمایشی از شبکه های مختلف صدا پخش می‌شود.
این هفته سه مجموعه نمایشی از شبکه های مختلف صدا پخش می‌شود.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجموعه های نمایشی «نامزدی»، «معلم ثانی» و «آشنای آسمان» این هفته از شبکه های رادیویی نمایش، ورزش، ایران و تهران پخش می‌شود.

مجموعه نمایشی «نامزدی» با محوریت و موضوع انتخابات توسط مهرداد مهماندوست کارگردانی شده و روح الله نوری نویسندگی آن را برعهده دارد. این مجموعه رادیویی با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو هر روز ساعت ۸:۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۱۳:۳۰ روی آنتن رادیو ورزش می رود.

نمایش «معلم ثانی» که این هفته ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن رادیو ایران می رود نوشته علیرضا غنچی فشکی و کارگردانی سعیده فرضی است.

«معلم ثانی» روایتی از زندگی ابونصر محمد فارابی ملقب به معلم ثانی از بزرگترین فلاسفه و دانشمندان ایرانی عصر طلایی اسلام است.

همچنین مجموعه نمایشی رادیویی «آشنای آسمان» را که این هفته ساعت ۱:۰۰ بامداد از رادیو نمایش و ۱:۴۰ از رادیو تهران پخش می شود داریوش روحی نوشته و فریدون محرابی کارگردانی آن را بر عهده دارد.

این نمایش رادیویی به زندگی شهید حسن شفیع زاده در آغاز جنگ تحمیلی و محاصره آبادان می پردازد. این مجموعه های رادیویی به تازگی و با تلاش نویسندگان، کارگردانان، تهیه کنندگان، صدابرداران و افکتورهای اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..