چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

13 فیلم‌نمایش امیر دژاکام نویسنده‌، بازیگر و کارگردان تئاتر در سامانه اینترنتی تلویزیون تئاتر ایران پخش می‌شود.
13 فیلم‌نمایش امیر دژاکام نویسنده‌، بازیگر و کارگردان تئاتر در سامانه اینترنتی تلویزیون تئاتر ایران پخش می‌شود.

هنرمندنیوز: به نقل از  روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، تلویزیون تئاتر ایران در راستای آرشیو و عرضه محتواهای ویدیویی تئاتر ایران، پخش ۱۳ فیلم نمایش از آثار امیر دژاکام نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر را در این سامانه آغاز کرده‌است.

مرحله‌ اول ارائه‌ فیلم نمایش‌های امیر دژاکام  شامل تعداد ۱۳ اثر از آثار مربوط به دهه‌های ۷۰ و ۸۰ این کارگردان از جمله عروسی چاه (۱۳۷۰)، شهرزاد (۱۳۷۳)، پرده‌های نیلگون (۱۳۷۵)، همزاد (۱۳۷۵)، شمس (۱۳۷۷)، مجلس سیاوش‌خوانی (۱۳۷۸)، اسید (۱۳۷۸)، دزد دریایی (۱۳۷۹)، روژان (۱۳۸۰)، امپراطور و آنجلو (۱۳۸۶)، سه‌گانه میتراس (۱۳۸۶)، آسمان و زمین (۱۳۸۷) و رویاهای خلیج فارس (۱۳۸۸) است.

همراه با پخش فیلم‌تئاترهای امیر دژاکام، تلویزیون تئاتر ایران امکان دسترسی پژوهشگران، دانشجویان و علاقه‌مندان تئاتر به نقدها، نظرها و گفتگوهای نمایش‌های نامبرده در مطبوعات را نیز در صفحه مربوط به هر اثر فراهم کرده است.

سایر آثار امیر دژاکام در روزهای آتی در سامانه تلویزیون تئاتر ایران آرشیو و عرضه خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند به منظور تماشای آثار این هنرمند به سامانه‌ اینترنتی تلویزیون تئاتر ایران به آدرس www.tv.theater.ir مراجعه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..