سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ۷ فوریه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

گزارش هنرمندنیوز از برگزاری شانزدهمین جشنواره سینما حقیقت؛

پردیس سینمای ملت که میزبان برگزاری شانزدهمین دوره از جشنواره سینما حقیقت است، این روزها آماده پذیرایی از اهالی سینما می‌شود.
پردیس سینمای ملت که میزبان برگزاری شانزدهمین دوره از جشنواره سینما حقیقت است، این روزها آماده پذیرایی از اهالی سینما می‌شود.

هنرمندنیوز: شانزدهیمن جشنواره سینما حقیقت همانند جشنواره فیلم کوتاه تهران در پردیس سینمای ملت برگزار خواهد شد.

با نزدیک شدن به زمان برگزاری جشنواره که اواخر آذرماه اعلام شده است، پردیس ملت آرام آرام خود را آماده میزبانی از مستندسازان، اهالی سینما و خبرنگاران می‌کند. هم اکنون مراحل آماده‌سازی و طراحی محیطی جشنواره در حال انجام است.

ویدیولایبرری برای نخستین بار درسینما حقیقت

در این دوره از جشنواره سینما حقیقت، تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویا نمایی برای نخستین بار در بخش «ویدیولایبرری» در ایام برگزاری شانزدهیمن جشنواره «سینما حقیقت» قابل تماشاست.

در بخش ویدیولایبرری این دوره، افراد خاص شامل نمایندگان رسانه‌ها، میهمانان خارجی و تعدادی از مستندسازان می‌توانند به صورت رایگان مستندهای تولید شده در مرکز  گسترش را در پردیس ملت در غرفه«ویدیولایبرری» تماشا کنند.

این امکان برای نخسیتن بار در جشنواره«سینما حقیقت» فراهم شده است. پس از پایان جشنواره، درباره امکان تماشای آثار در «ویدیولایبرری» برای علاقه‌مندان، دانشجویان، مستندسازان و نمایندگان رسانه اطلاع رسانی خواهد شد.

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران«سینما حقیقت» بر اساس فراخوان اعلام شده، با دبیری محمد حمیدی مقدم در اواخر آذرماه ۱۴۰۱ به صورت آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..