سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

جدول فروش فیلم‌های سال ۱۳۹۹ به تفکیک تهران، غیرتهران و میزان فروش منتشر شد.
جدول فروش فیلم‌های سال ۱۳۹۹ به تفکیک تهران، غیرتهران و میزان فروش منتشر شد.

هنرمندنیوز: سالی که روزهای پایانی آن را به سر می‌بریم از نظر اکران و فروش می‌توان بی‌شک بدترین سال تمام دوران نامید. سالی که فیلم‌های اکرانی آن به تعداد انگشتان دو دست هم به زور می‌رسید و آن هم با بسته بودن سینماهای گوناگون و محدودیت ظرفیت و همین‌طور سانس‌های اکران همراه بود.

بعد از جشنواره فیلم فجر، فیلمی مانند شنای پروانه به ادامه اکران خود پرداخت و فیلم‌های جدیدی مانند دیدن این فیلم جرم است و آن شب به سبد اکران فیلم‌های سینماهای تهران و شهرستان‌ها اضافه شد.

رفته رفته وضعیت فروش سینماها بهتر شد و توانست به نقطه نسبتاً مثبتی از نظر فروش البته با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر کشور برسد.

گزارش جدید سازمان سینمایی به ما می‌گوید که سینماها در مجموع ۲۶ فیلم سینمایی بلند و مستند از ۱۶ اسفند تا ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ اکران داشته‌اند که در آن فیلم شنای پروانه با فروش  ۱۳۹ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان پرفروش‌ترین فیلم تا به اینجا بوده است. دیدن این فیلم جرم است و آقای سانسور نیز دو فیلم دیگر پرفروش سینمای کشورند که به ترتیب ۶۲ میلیون و ۵۳ میلیون فروش داشته‌اند.

گزارش فروش فیلمهای سینمایی در هفته سوم اسفند

به نظر می‌رسد که سینماهای کشور با اکران نوروزی بتوانند وضعیت فروش خود را بهبود بخشند و درآمدزایی خوبی برای سینمای کشور به ارمغان آورند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..