چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۶ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نهمین روز جشنواره تهران-مبارک؛

نهمین روز نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک میزبان اجرای ۱۲ اثر نمایشی در بخش‌های مختلف است.
نهمین روز نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک میزبان اجرای ۱۲ اثر نمایشی در بخش‌های مختلف است.

هنرمندنیوز: امروز شنبه ۱۷ تیر و در نهمین روز نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک ۱۲ اثر نمایشی در بخش‌های بزرگسال، مهمان، فراگیر، کودک و نوجوان، بین‌الملل و فضای باز اجرا می‌شوند.

در این روز در مجموعه تئاتر شهر، نمایش «پیراهنی به نام جنگ» به نویسندگی و کارگردانی سرگل اسلامیان از تهران با مدت زمان ۳۵ دقیقه و در ۲ نوبت ۱۷ و ۱۹ در سالن قشقایی، «بازی» نوشته ساموئل بکت و کارگردانی مشترک زهرا عظیمی‌نیا و وحید حجازی از رشت با مدت زمان ۳۰ دقیقه در ۲ نوبت ۱۸ و ۲۰ در سالن چهارسو، «عقاب» به نویسندگی و کارگردانی ناصر آویژه از تهران با مدت زمان ۵۰ دقیقه در ۲ نوبت ۱۸ و ۲۰ در سالن سایه و «پدر شعر پارسی» به نویسندگی و کارگردانی افشین قاسمی از تهران با مدت زمان ۴۵ دقیقه در ۲ نوبت ۱۷ و ۱۹ در کارگاه نمایش اجرا می‌شود.

در سالن بزرگ مرکز تئاتر مولوی هم نمایش «آخرین نوار کراپ و کراپ و کراپ» به نویسندگی ساموئل بکت و کارگردانی درنا کمالو از تهران با مدت زمان ۳۵ دقیقه در ۲ نوبت ۱۸ و ۲۰ و در سالن کوچک این مجموعه نیز نمایش «پدر چوب» به نویسندگی و کارگردانی مجید کیمیایی‌پور از اصفهان با مدت زمان ۴۰ دقیقه در ۲ نوبت ۱۷ و ۱۹ به صحنه می‌روند.

در روز شنبه ۱۷ تیر نمایش «قورباغه و غریبه» به نویسندگی مشترک زهرا ناظری و بهنام متعارفی و کارگردانی زهرا ناظری از تهران با مدت زمان ۷۰ دقیقه و در ۲ نوبت ۱۸ و ۲۰ در سالن گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود.

تالار هنر هم در این روز پذیرای نمایش «پرندگان ابدی هستند» به نویسندگی لوییز جیفونی و کارگردانی آنتونیو کاماکو اوروپزا از مکزیک با مدت زمان ۳۰ دقیقه و در ۲ نوبت ۱۷ و ۱۹ است.

در بخش فضای باز آخرین روز نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک هم نمایش‌های «یه تار سبیل» به نویسندگی و کارگردانی راضیه پاشایی از همدان با مدت زمان ۳۰ دقیقه در ساعت ۱۹، «سرزمین مادریم» به نویسندگی و کارگردانی سمیه گلباز و داوود بختیاری از تهران با مدت زمان ۲۰ دقیقه در ساعت ۱۹:۳۰، «ازدواج پرماجرا» به نویسندگی و کارگردانی حسین ربیعی از تهران با مدت زمان ۳۰ دقیقه در ساعت ۲۰ و «هله هله کوسه» به نویسندگی و کارگردانی علی قاضی از مسجد سلیمان با مدت زمان ۲۰ دقیقه در ساعت ۲۰:۳۰ در فضای باز مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شوند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..