سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

پروژه «متوالی ۲» با اجراهای چندرسانه‌ای از هنرمندان ایرانی برگزار می‌شود.
پروژه «متوالی ۲» با اجراهای چندرسانه‌ای از هنرمندان ایرانی برگزار می‌شود.

هنرمندنیوز: جامعه نیومدیا مجموعه‌ای از اجراهای چندرسانه‌ای را با عنوان «متوالی ۲» به صورت آنلاین برگزار می‌کند. پرفورمنس، نمایش و اجرای دیداری/ شنیداری، برنامه‌هایی هستند که در سه شب متوالی در بسترهای آنلاین قابل مشاهده هستند.

پروژه «متوالی» از هم‌نشینی موقعیت‌های اجرایی متنوعی پدید آمده است: از خطابه و سخنرانی تا اجراهای تعاملی و چندرسانه‌ای. اجراهایی که یا در حال ساخته‌شدن و بازنگری هستند و یا در مرحله‌ آزمودن ایده اجرایی‌شان در مواجهه با مخاطب.

نخستین دوره این پروژه زمستان ۹۸ در گالری والی برگزارشد. این رویداد علاوه بر اجرا، شامل گفتگو، ارائه‌ روند پژوهشی، نمایش ویدئو و مستنداتی از اجراها و تجربیات پیشین اجراگران نیز بود.

حال با شیوع کرونا و محدودیت‌هایی که برای فعالیت‌های اجتماعی و گردهم آیی‌ها به وجود آمده است پروژه «متوالی» نیز مانند بیشتر تعاملات و امور زندگی امروز به‌صورت آنلاین رخ می‌دهد.

«متوالی ۲» که توسط جامعه نیومدیا- تهران برگزار می‌شود و سازمان‌دهندگان آن شهاب انوشا و امیرعلی قاسمی هستند، رویداد سه‌روزه‌ای است که شامل ۹ اجرا توسط هنرمندان ایرانی است که در مناطق مختلف جهان مانند تهران، برلین، نیویورک و بارسلونا زندگی می‌کنند.

«متوالی ۲» ۱۸ تا ۲۰ فروردین، ساعت ۲۰.۳۰ تا ۲۲.۳۰ برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای دیدن این اجراها می‌توانند به یوتیوب و سایت فستیوال اَمبِر به این نشانی مراجعه کنند:  https://bbb.ambernetworkfestival.org/b/amb-lc6-u9h-e78

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..