دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ۳ اکتبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

پروژه کنسرت‌های برخط ماه و نوا ۲ با رونمایی از پوستر و موشن گرافی این رویداد موسیقایی به همت انجمن موسیقی ایران برای اجرا در اواخر تیر سال جاری کلید خورد.
پروژه کنسرت‌های برخط ماه و نوا ۲ با رونمایی از پوستر و موشن گرافی این رویداد موسیقایی به همت انجمن موسیقی ایران برای اجرا در اواخر تیر سال جاری کلید خورد.

هنرمندنیوز: پوستر و موشن گرافی پروژه کنسرت‌های برخط ماه نوا ۲ که توسط انجمن موسیقی ایران با حمایت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی برگزار می شود در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

این فصل از برنامه‌ها در سه دوره توسط انجمن موسیقی ایران برنامه‌ریزی و به صورت ماهیانه اجرا خواهد شد. گونه‌های مختلف موسیقی از جمله موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در این دوره در جدول برنامه‌ها گنجانده شده‌اند تا از حداکثر ظرفیت هنرمندان موسیقی در سه دوره برگزاری استفاده شود.

روابط عمومی انجمن موسیقی ایران در توضیحات تکمیلی این رویداد عنوان کرد: جدول و زمان بندی اجراها به علاوه بسترهای پخش متعاقبا اعلام خواهد شد. طراحی گرافیک پوستر این برنامه توسط استودیو بن انجام گرفته و موسیقی استفاده شده در موشن گرافی نیز بخشی از رنگِ سه‌گاه از ساخته های ارشد طهماسبی است.

بخش اول «برخط ماه و نوا» در چهار شب از ۲۰ تا ۲۴ خرداد برگزار شد.

مجموعه کنسرت‌های برخط ماه و نوا مجموعه اجراهای موسیقایی در ایام کروناست که توسط انجمن موسیقی ایران، ‌بنیاد فرهنگی - هنری رودکی برای حمایت از اهالی موسیقی و پرکردن اوقات فراغت مردم در قرنطینه خانگی طراحی شده بود.
پیش از این اولین دوره مجموعه کنسرت‌های آنلاین موسیقی دستگاهی در سال ۱۳۹۹ به مدت پنج شب از ۱۶ تا ۲۰ مردادماه با تمرکز بر موسیقی با کلام در سالن رودکی، اولین دوره کنسرت آنلاین موسیقی نواحی ایران از ۲۳ تا ۲۶ مرداد ماه کنسرت در بازار بزرگ ایران و دومین دوره کنسرت‌های آنلاین موسیقی ایرانی روزهای ۲۷ تا ۳۰ آذر سال ۱۳۹۹ در تالار رودکی برگزار شد و مورد استقبال مخاطبان موسیقی قرار گرفت.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..