سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ ۳ اکتبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایشگاه گروهی نقاشی «هنر فراتر از محدودیت ها» با آثاری از هنرمندان چند مرکز آموزشی، توانبخشی و توان یابان در گالری پردیس ملت برپا می شود.
نمایشگاه گروهی نقاشی «هنر فراتر از محدودیت ها» با آثاری از هنرمندان چند مرکز آموزشی، توانبخشی و توان یابان در گالری پردیس ملت برپا می شود.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، به مناسبت هفته گرامیداشت افراد دارای معلولیت، نمایشگاه گروهی نقاشی «هنر فراتر از محدودیت ها» با اکران آثاری از هنرمندان چند مرکز آموزشی، توانبخشی از جمله مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، مرکز توانبخشی عاطفه، مرکز جامع توانبخشی عمل و مراکز ملائک، ارمغان و زینب از ۲۳ تا ۳۰ آذرماه در گالری شماره ۲ پردیس ملت به نمایش درخواهد آمد.

افتتاحیه این نمایشگاه روز جمعه ۲۳ آذرماه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ با حضور هنرمندان، علاقه مندان به آثار هنری و صاحبان آثار برگزار خواهد شد و هنردوستان می توانند تا ۳۰ آذر از ساعت ۱۱ تا ۲۰ از این نمایشگاه بازدید کنند.

نقاشی های این نمایشگاه برای فروش عرضه خواهد شد و استقبال علاقه مندان از آثار هنری می تواند در کسب استقلال اجتماعی و حضور موثر در جامعه پدیدآورندگان، نقش به سزایی ایفا کند.

علاقه مندان می توانند برای بازدید از نمایشگاه «هنر فراتر از محدودیت ها» به گالری شماره ۲ پردیس سینمایی ملت مراجعه کنند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..