دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۲ اوت ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

 حسن هدایت کارگردان «کارآگاه علوی» سریال جدید می‌سازد

«حسن هدایت» به عنوان کارگردان قطعی سریال «پسران سفیدرود» به تهیه کنندگی اسد الله اعلایی انتخاب شده است.
«حسن هدایت» به عنوان کارگردان قطعی سریال «پسران سفیدرود» به تهیه کنندگی اسد الله اعلایی انتخاب شده است.

حسن هدایت به عنوان کارگردان جدید سریال «پسران سفیدرود» انتخاب شده است و پرویز شیخ طادی که پیش‌تر نام او به عنوان کارگردان این سریال اعلام شده بود به دلیل مشغله کاری نتوانسته گروه را همراهی کند. لوکیشن اصلی این سریال که به تهیه‌کنندگی اسد الله اعلایی در ۲۶ قسمت تولید خواهد شد، در گیلان خواهد بود و سریال بزودی از همین شهر کلید خواهد خورد.

این مجموعه تلویزیونی که هم زمان باچهلمین سال انقلاب اسلامی ایران توسط مرکز سیما فیلم تولید می‌شود، داستان نوجوانی به نام «امیرحمزه» درروستای پاشاکی درشمال کشور را نشان می‌دهد. امیرحمزه بایاری پدربزرگ انقلابی و دوستان مبارز زندانی‌اش به آگاهی انقلابی می‌رسد و طی حوادثی در مسیر مبارزه با حکومت پهلوی قرار می‌گیرد. او می‌فهمدکه دفاع ازاعتقادات دینی، استقلال و آزادی هزینه دارد و باید از جان مایه گذاشت. فیلمنامه «پسران سفیدرود» توسط فرهاد پورسعیدی، براساس رمانی به همین نام، نوشته محمدرضا محمدی پاشاک به نگارش درآمده است.

اسدالله اعلایی تهیه کننده این سریال پیشتر تهیه کنندگی برنامه موفق «نیمرخ» و همچنین حسن هدایت کارگردانی سریال «نزدیکی‌های بهشت» را در کارنامه کاری خود داشته‌اند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..