پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ۸ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است، منتشر شد.
پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است، منتشر شد.

به گزارشهنرمندنیوز، پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اول بهمن ماه اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است منتشر شد. طراحی پوستر این اثر نمایشی را شایان کیانی بر عهده داشته است.

نمایش «ضن» که نویسنده، طراح و کارگردان آن مهیار احمدی است با حضور هشت بازیگر زن نگاهی به معضلات زنان، تعرضات و ... در جامعه امروز دارد.

بازیگران این نمایش برکه بذری، مهسا باوفا، آیدا رزاق زاده، گیز طاهایی، شیرین کاشفی، نوشین کریمی، فرشته مرعشی و محیا نمازی هستند.

تهیه کننده و مجری طرح این اثر نمایشی محمدرضا منصور، مدیر تولید آن عادل شادرو و دستیاران کارگردان علیرضا نصرالله زاده و سوگند انتظاری، طراح لباس حمیرا کامل، طراح گریم بهاره اسدی، آهنگساز امیر موسوی، منشی صحنه سوگند انتظاری، روابط عمومی و تبلیغات زهرا شایانفر هستند.

در گروه موسیقی این نمایش که به طور زنده اجرا می کنند ستاره سادات اخوی نوازنده پیانو، سارا حسین غانمی نوازنده ویولا، مهیا نامداری نوازنده ویلن سل و مهسا رستمی نوازنده ویولن هستند. تیزر این نمایش نیز با طراحی مهیار احمدی، تدوین مجتبی حسینی و نریشن الهه پرسون ساخته شده است.

این نمایش از اول بهمن ۱۳۹۷ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه سپند روی صحنه رفته است. بهای بلیت این نمایش برای سه روز اول اجرا از اول تا سوم بهمن ماه با ۲۵ درصد تخفیف ارائه شده است.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..