پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ ۲۶ مه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

​شبکه سه با توجه به اهمیت بازی‌های المپیک به عنوان بزرگ‌ترین و مهمترین رویداد ورزشی جهان و حضور ارزشمند ورزشکاران ایرانی ویژه‌برنامه «المپیک ۲۰۲۰» را برای خیل عظیم مخاطبانش تدارک دیده است.
​شبکه سه با توجه به اهمیت بازی‌های المپیک به عنوان بزرگ‌ترین و مهمترین رویداد ورزشی جهان و حضور ارزشمند ورزشکاران ایرانی ویژه‌برنامه «المپیک ۲۰۲۰» را برای خیل عظیم مخاطبانش تدارک دیده است.

هنرمندنیوز: این برنامه شامل بخش‌های مختلف و متنوع و جذابی است، از جمله مستندهای موضوعی زیبا، گزارش‌های تصویری از اردوی تیم‌ها و ورزشکاران اعزامی کشورمان به المپیک و همین طور حاشیه‌های دیدنی مرتبط با کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران، قسمت‌های موشن گرافیک جذاب مربوط به ورزش ایران، استفاده از گرافیک زیبا در برنامه به همراه مهمانان متعدد به فراخور موضوع هر برنامه که به تهیه‌کنندگی بهزاد کاویانی در طول زمان برگزاری این رویداد بزرگ روی آنتن شبکه پرمخاطب سه خواهد رفت.

همچنین یک گروه متشکل از بهترین و زبده‌ترین عوامل سازمان صداوسیما به توکیوی ژاپن اعزام شده‌اند تا با دایر کردن دفتر IRIB در مرکز رادیو تلویزیونی این مسابقات در IBC و ارسال تصاویر و اجرای برنامه‌های مرتبط و گزارش‌های حاشیه‌ای جذاب از زوایای گوناگون شکوه المپیک را به تصویر بکشند.

برای اجرای این برنامه تلفیقی از مجریان باتجربه و جوان شبکه سه سیما در نظرگرفته شده‌اند. از جمله پیمان یوسفی، بهزاد کاویانی، سیدمصطفی حسینی، بهنام مهدیزاده در تهران و جواد خیابانی، شهاب قاسمی در توکیو.

همچنین گزارشگران اختصاصی رشته‌های مختلف مسابقات را برای بینندگان گزارش خواهند کرد. ضمن این که گزارش مسابقات کشتی آزاد و فرنگی را هادی عامل گزارشگر شناخته شده کشتی کشورمان مستقیما از سالن محل برگزاری مسابقه در توکیو انجام خواهد داد.

روال پخش برنامه المپیک ۲۰۲۰ به این شکل است که همزمان با شروع این مسابقات روزانه از حدود ساعت ۴:۳۰ صبح به وقت تهران تمامی مسابقات ورزشکاران و تیم‌های اعزامی کشورمان به طور کامل به صورت زنده پخش خواهد شد و این روند تا پایان رقابت‌های روز یعنی تاحدود ساعت ۱۷ ادامه می‌یابد. همچنین در ساعات انتهایی شب حدود ساعت ۲۳:۳۰ یک برنامه حدود ۱۰۰ دقیقه‌ای با بخش‌های مختلف و جذاب شامل آیتم‌های زیبای تولیدی، گزارش‌های مختلف و مرتبط، های لایت روزانه، همراه با حضور مهمانان و کارشناسان مختلف پخش خواهد شد. ضمن اینکه هر شب و به طور مستمر در این برنامه ارتباط مستقیم تصویری با دفتر توکیو برقرار شده و آخرین گزارش‌ها و تصاویر زیبای رقابت‌ها حاصل کار گروه اعزامی به المپیک تقدیم بینندگان و مخاطبان پرشمار شبکه سه خواهد شد.

دکور برنامه «المپیک ۲۰۲۰» توسط پیمان قانع طراحی و اجرا شده و از استودیو ۱۱ سازمان صدا وسیما و با بهره گیری از بهترین نیروهای فنی و تولید سازمان و شبکه سه و فناوری‌های روز روی آنتن شبکه جوان سیما یعنی شبکه سه خواهد رفت.

همچنین در این برنامه موسیقی‌های اختصاصی که هنرمندانی همچون حجت اشرف‌زاده منحصرا برای استفاده در المپیک ۲۰۲۰ تولید و اجرا کرده‌اند به همراه نماهنگ‌های بسیار جذاب تقدیم بینندگان عزیز خواهد شد. اولین قسمت این برنامه روز جمعه اول مردادماه همزمان با آغاز المپیک و مراسم افتتاحیه از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..